Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellben lévő csomó eltávolítás...

Mellben lévő csomó eltávolítása utàn kb mennyi időt kell korhàzban tölteni?

Figyelt kérdés
Igazàból Édesanyàmról van szó sajnos még csak most megyünk vizsgálatokra. Én màr tavaly is rákérdeztem, de leoffolt,de ma úgy kellt ,hogy ő nagyon ideges el kell mondania valamit ,amit én màr megkérdeztem tőle,és orvoshoz akartam küldeni. Sajnos attól tartok túl sokat vàrt...nem hiszem ,hogy nagyon tudnak neki segíteni a melle oldalàn van egy piros elvàltozàs és csomó. Nyilvàn nem vagyok orvos de olvastam és ez már eléggé előrehaladottnak tűnik.Elkeserít ,mert nemrég Apukàm elhunyt,akit szintén àpolni kellet ... konkrétan 4 hónapja ment el.
2023. ápr. 23. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos nagyon gyakori a közeli hozzátartozó hosszú, testileg - lelkileg megterhelő ápolása közben/után jelentkező emlőrák. A helyileg előrehaladott emlőrák ma már jól kezelhető az esetek többségében.


3 éjszaka általában a bentfekvés, előző nap befekszik, másnap műtét, és még 2 bent alvás, ha nincs komplikáció.

Emlődiagnosztikával foglalkozom, írhatsz, ha van konkrét kérdés.

2023. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!