Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek van szemölcse az miért...

Akinek van szemölcse az miért nem távolítja el manapság, amikor egy csomó szerrel simán el lehetne?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert az illetőt nem zavarja és nem akarja,mondjuk?
2016. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aki kérdést akar írni, az miért nem találja a megfelelő kategóriát? :D
2016. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert a szemölcsöm, a szexepilem.
2016. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
9%
Lusták és igénytelenek.
2016. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mert eltávolíttattam bőrgyógyászaton, amikor ki jött. Szóval nem kell általánosítani.
2016. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Nem tudom milyen szemölcsre gondolsz, nekem a hüvelyujjamon volt 1 borsószem nagyságú. Kb 8 évig volt rajta, próbáltam mindent, lefagyasztós csodaszer, krémek. Voltam bőrgyógyásznál, azt mondta, hogy nagyon mélyen van a töve, odáig nem tud lemenni, így nincs értelme kiszedni, mert úgyis visszajön. Beletörődtem, aztán egyszer reggel arra keltem, hogy marhára fáj, de feleakkora, másnap reggelre meg megfeketedett és leesett. Azóta se jött elő, és nyoma sincs. Mai napig nem értem, kezeltem mindennel, nem jött le, aztán egyszer magától leesett. Szóval lehet azt mondani, hogy vannak csodaszerek, de nekem egyik sem jött be. 23/F
2016. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Csukd be a szemed, ha zavar.


Egyébként nem, nem lehet "simán". Nekem van egy az arcomon, az egyik szemhéjamon. Nem feltűnő bumpszli, de engem nagyon zavart egy ideig (néha rákérdeztek, mi az), és el is akartam távolíttatni. Jártam bőrgyógyásznál, szemésznél, plasztikai sebésznél. Mind azt mondta, hogy lehet el lehet távolítani nyom nélkül, de az is lehet, hogy egy sokkal nagyobb heg fog díszelegni a helyén. Aztán láttam egyik barátnőm anyajegy eltávolításának a helyét, ami nehezen gyógyult, és a fél centis anyajegy után egy másfél centis fehér heg lett, és úgy döntöttem, hogy nem nyúlok hozzá, és a kérdezőhöz hasonló emberek nyugodtan kinyalhatják a seggemet :)

2016. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
#7 Bibircsókszemű! :D
2016. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Bennem már csak az merül fel, kinek mi köze a miértekhez?
2016. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy igeeen.. :D van olyan amit nem lehet.

Akkor az ássa el magát, hogy téged ez ne zavarjon!?

2016. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!