Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Véres nyálkás...

Mi lehet ez? Véres nyálkás folyás, erős szúró, csípő érzés a hüvelyben?

Figyelt kérdés

Holnap után tudok csak orvoshoz menni.

Szóval, azokhoz szólnék akiknek volt már ilyen.

Nagyon fájdalmas csípő érzés a hüvelyben, belül is, kívül is.

Van hogy ülni sem tudok, úgy faj.

A vér (vagy nemtudom mi ez) néha ilyen rozsda színű, néha rendes vér színű, neha fekete, és nagyon nyálkás, mint a takony (már bocsánat), neha meg darabos. Nem folyik folyamatosan, naponta kb 2 ilyen 'löket' van.

Terhesség kizart, több mint 1 éve nem voltam ferfival.

Gyógyszert nem szedek.

Méhnyakrákra gondoltam?

26 éves nő vagykk.



2023. ápr. 24. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul a hasam is felvan puffadva, alapvetően vékony vagyok, de most olyan lettem mint egy körte.
2023. ápr. 24. 21:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ennyire parázni ha méhnyakrák lenne ilyen tünetgem akkor már halott lennél kb. Lehet, hogy csak hormonális zavar. Nemsokára mész dokihoz addig próbálj ne idegeskedni, ha meg rosszabbodik hívj segítséget még ha nagyon görcsölsz is.
2023. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen gyulladasnak tunik.
2023. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem görcsölök, és tipikus mensi előtti tüneteim sincsenek. Hormonális zavar szerintem nem járna ekkora fájdalommal,
2023. ápr. 25. 08:09
 5/6 anonim válasza:
Szia! Mit mondott az orvos?
2023. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nem a legjobb kezekbe kerültem sajnos. Kaptam verzescsillapitot meg egy vény nélkuli kúpot. Azt mondta van kis gyulladás azért csip, a vérzés meg menstruáció.
2023. ápr. 30. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!