Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 vagyok es altalaban az...

Vmsgy.Evi kérdése:

17 vagyok es altalaban az ovulaciom honapokkal ezelott 18.-án kezdődött es kb 22.-én ért véget. Minden honapban kb igy kezdodott es igy ert veget az ovulacio.(?)

Figyelt kérdés

Viszont…azt nem ertem,hogy ez mostanaban valtozott…mar nem 18.-án kezdodik ez az egesz es 22.-én ér véget…hanem sokkal kesobb van az ovulaciom. Általában ezt érzem mivel előtte pár nappal görcsölni szoktam es görcsök után pedig jönni szokott az a tojásfehérjéhez hasonlítható nyálkás valami. De most 21.-én ert veget a mensim. Es 21.én kellett volna hogy meg legyen az ovulaciom.

Ez problema? Hogyha mindig maskor jon ez a nyalkas valami?? Nagyon stresszelős ember vagyok es mindent tul gondolok. Remélem ez nem baj hogy mindig maskor ovulalok.



2023. ápr. 26. 17:41
 1/2 Atikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa válasza:
0%
Valami baj van? Menjél el örömlánynak vagy alakíttasd magadat át fiúvá és tossz@l! xDDDD
2023. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, de van egy kis fogalomzavar nálad az ovulációval kapcaolatban.

Ajànlom a hormonmentes youtube csatornát és blogot, sokat tanulhatsz a menstruációs ciklusról.

2023. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!