Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalom nőgyógyásznál?...

Első alkalom nőgyógyásznál? Milyen volt?

Figyelt kérdés
kort is, köszi
2010. okt. 9. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon izgultam, emlékszem anyum elkísért. Akkor rákszűrést is csináltak, és előtte kitöltettek velem valami papírt kint a váróban. Volt köztük olyan kérdés is, hogy voltam-e már együtt valakivel, hogy mióta, és próbáltam úgy tölteni hogy anyu ne lássa mert nem tudott róla. Egyébként mikor bementem, és felfeküdtem, már nem volt gáz. Hamar végeztünk, 2 perc volt talán. Ne izgulj! Akkor olyan 19 éves lehettem. Előtte azért nem mentem, mert a vizsgálat előtt vesztettem el a szüzességem talán 2 hónappal. Problémám sem volt, így nem találtam értelmét előtte menni.
2010. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9 évesen voltam először, nem izgultam, mivel nem tudtam annyira, hogy milyen lesz. Furcsa volt levetkőzni, de nem volt semmi rossz élmény. :) Azért ennyi idősen, mert éppen a 10. szülinapom előtt pár nappal már megjött az első menstruációm és volt előtte fehérfolyás, amit nem tudtunk, hogy mitől van. De utána kiderült, hogy ezt jelezte. :D

19L

2010. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. okt. 9. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
17 éves voltam. Furcsa volt, mert azért nem vmi jó érzés egy tök idegen előtt levetkőzni. De a doktornő aranyos volt, óvatos, szóval most már nem rettegve megyek nőgyógyászhoz.
2010. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!