Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése menzesz...

Fogamzásgátló szedése menzesz mellett?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy ezt az orvosomtól kellene megkérdeznem, de munkaidőben nem telefonálhatok, így felhívni sem tudom őt.

Közel 10 évvel ezelőtt szedtem utoljára fogamzásgátlót, most újra kezdtem. Az első levelet már beszedten úgy, ahogy kellett, hétfőn kezdődött az egy hetes szünet, ám azóta sem jött meg a megvonásos vérzésem. Most már csütörtök van, ha meg is fog jönni, szerintem elhúzódik hétfőig, amikor már a következő levelet kellene szednem.

Ilyen esetben, függetlenül attól, hogy még megvan, hétfőn már bevehetem a következő szemet? Nem befolyásol semmit, hogy még akkor is lehet, hogy meg lesz?


2023. máj. 4. 05:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Már régen nem szedek fogamzásgálót, de mikor szedtem, akkor emlékszem, hogy nekem a szünetben pénteken jött meg, szintén hetfőnként kezdtem az új levelet. Keddre már nem volt semmi. Ha hétvégéig sem jönne meg, érdemes az orvost megkérdezni, esetleg újat íratni.
2023. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!