Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlo szedese kozben...

Fogamzásgátlo szedese kozben vérzés és barnázás?

Figyelt kérdés
Az elso fogamzásgátló tablettámat szedem és a 13. szemtől kezdve barnázok illetve vérzek is. (néha a nap folyaman tiszta vér szine van neha sima barna) Azzal tisztában vagyok, hogy ez normalis, de még bő két hét van az első levélből. Szeretnék érdeklődni, hogy aki hasonló cipőben járt nekik mennyi idő múlva állt el a vérzés és a barnázás az első tablettajuk szedésénel mert sajnos ez egyre kellemetlenebb.

2020. aug. 8. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a nőgyógyászod?
2020. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan amire ő tudna a legjobban válaszolni.
2020. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A következő levélnél már nem volt ilyen.
2020. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Termeszetesen konzultalok a nogyogyaszommal, de tapasztalatokra lettem volna kivancsi🙃
2020. aug. 10. 00:24
 5/5 anonim válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy az első 3 hónapban még normálisnak tekinthető, nem kell megijedni.
2020. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!