Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az útóbbi időben több gyógysze...

Az útóbbi időben több gyógyszert is kellett szednem. Ez a szörnyen érzékeny bőrömön is kijön. A gátamon hosszanti repedések jelentek meg. Milyen krémet tudok rá használni?

Figyelt kérdés
Nem akarnék ismét doki elé feküdni. Szörnyen sok pénzt költöttem rá az elmúlt 6 hónapban. Biztos van valami vény nélkül kapható kence...nem?:/

2023. máj. 4. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

NEM. KERESS MEG egy MÁSIK ORVOST, mert itt valami nagyon nem stimmel a kezeléseddel.

Ha meg a gáttájékon repedezik a böröd, az vagy valami nemi betegség, vagy ekcéma, de egyik sem kezelhetö házilag.

2023. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak szimplán kikezdte a sok gyógyszer. Mint mondtam az elmúlt 6 hónapot orvosnál töltöttem...
2023. máj. 4. 15:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egész kórtörténetemet nem írnám le.
2023. máj. 4. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan gyógyszer nincs, ami "kikezdi" a gátat, föleg, hogy a kérdésed szerint "szedned kellett", ami szájon át történö használatot jelent.

A gátnak akkor sem ártanak gyógyszerek, ha több évig szedsz akármiket is, szóval hülyeség, amit állítasz.


A kórtörténetedet nem kell leírni, hanem egy normális orvosnak mondani el.


Egy megbízható orvos megfelelöen tud kezelni, HÁZI MÓDSZER NINCS!

2023. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem csak szájon át szedendő gyógyszert alkalmaztam. Nem értem, ezen miért kell veszekedni^^' Csak tudom...

Az orvosom maga mondta képzeld el. Szörnyen gyenge és érzékeny a hüvelyem, bőröm, mindenem. A rengeteg vizsgálat, mintavétel, kacsázás és gyógyszer (nem csak szájon át) kikezdte.

2023. máj. 4. 15:13
 6/7 A kérdező kommentje:

A CapsLock-ot pedig nyugodtan kikapcsolhatod. A mondandód nem lesz erősebb tőle.

Méregdrága magánorvoshoz járok, minden szavában bízom, csak dícsérni tudom. Eddig mindenből kigyógyított.

2023. máj. 4. 15:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek hatására most viszont spórolnom kell elég erősen. Ezért nem szeretnék mégegyszer vizsgálati díjat fizetni. Hátha valaki itt tud ott is alkalmazható vény nélküli kencét.
2023. máj. 4. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!