Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagyajak és a kisajak...

A nagyajak és a kisajak közötti bőr, hosszanti irányban felrepedt. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nincs se folyásom, nem viszketek, semmilyen tünetem nincs ezen kívül. Egy hónapja szültem, így nem is voltam együtt a férjemmel mostanában. Valaki? Valami tipp?

#nemi szerv #kisajkak #Felrepedt bőr
2018. jan. 25. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán kiszáradhatott a bőr. Fertőtlenítő? Vagy nem törölgetted nedves törlőkendővel túl sokat? Ezeket a törlőkendőket vegyszerekkel illatosítják, fehérítik, kőolajszármazékok is lehetnek rajtuk, amik tönkreteszik a bőr védőrétegét. Az illatosított betétekkel ugyanez a helyzet.

Próbáld kímélni a vegyszerektől, és kend be shea-vajjal, az segíti a begyógyulást és csökkenti az irritációt. (Mellesleg babapopsira is egy nagyon jó, természetes megoldás, érdemes tartani otthon.)

2018. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőccsel kenegesd. Ettől meggyógyul a bőröd. Ne krémet vegyél, hanem kenőcsöt!
2018. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!