Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombàm van, de én ebből...

Hüvelygombàm van, de én ebből semmit nem érzek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyàszati ràkszűrésen, és ott mondta az orvos, hogy van egy "kis" hüvelygombàm, de egyébként minden rendben. Nekem az az érdekes, bàr még sosem volt ilyen problémàm, de én nem érzek ebből semmit, hogy valami gond lenne odalent. Természetesen hiszek neki, hisz ő az orvos, kivàltottam a gyógyszert, és hüvelykúpot is hasznàlok, természetesen a pàrom is szedi a gyógyszert. Egy hétig szüksêges. Nektek ez nehezen múlt el?
2023. máj. 7. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé nehezen múlt el. Alap higéniát betartjuk (fürdés, intim mosakodó, nem vagyunk egy medencézős-strandolós pár), de nekem 3 alkalmas kezelés kellett, hogy elmúljon.

A párom is volt ezzel kapcsolatban orvosnál, neki csak az volt a válasz, hogy elvileg magától kéne elmúlnia ennek, de ha már eljött felír neki tablettát.

Addig maradt az óvszer, ha együtt akartunk lenni.

2023. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet
2023. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Sőt akár még olyanod is lehetne, amit az orvos se vesz észre (pedig patogén kórokozó)
2023. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!