Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok, azt hiszem...

Valaki : kérdése:

17 éves vagyok, azt hiszem hüvelygombám van, de már nagyon régóta vannak erre utaló tünetek, de az orvos sosem talált semmit, vagy csak felírt valamit, aztán cső. Ez 4 éve van már. D?

Figyelt kérdés
A tüneteim: Bő fehér folyás, csípő érzés a hüvelyemben. Ha a dolog szövődményei már megszülettek volna, például meddőségig fajult volna a dolog, annak más, komolyabb tünetei is kellene, hogy legyenek?
2012. júl. 15. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Oszt cs? Neked lehetett volna annyi eszed, hogy visszamész, ha nem múlik.Az orvost könnyű hibáztatni, de nem ő lesz meddő...
2012. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
MErt szerinted az így megy ... Elmész,hogy bajod van,jobbik esetben 3 hónap múlva időpont,és kész...ha addig belehalsz a bajodba,akkor így jártál -.-
2012. júl. 15. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél akkor másik orvoshoz? Nem biztos, hogy gomba, de fertőzés az biztos. Próbálj ki egy másik nőgyógyászt! Sajnos vannak ilyen dokik, saját tapasztalat.
2012. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát mondom,az a baj,hogy nálunk ez nem ilyen egyszerű... Itt 10000 nőre van 3 nőgyógyász,én is október 29-re kaptam időpontot...
2012. júl. 15. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mentél vissza 4 évig, mert 3 hónapot kell várni?

Már 16-szor sorra kerültél volna!


Mellesleg GYK-n nem tudunk kikezelni.

2012. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kell időpont, és rögtön lehet menni. Szerinted mi tudjuk nálad hogy megy? Amúgy meg 4 év alatt kérhettél volna bőven időpontot, nagyokos.
2012. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most ezzel rohadtul sokra megyek -.- Nem nem mentem vissza 4 évig,tavaly is voltam -.- akkor azt mondta semmi gáz. Tavaly előtt írt fel hüvelytablettát. Ugyan azok voltak a tüneteim,mint tavaly előtt, de aszonta,hogy semmi gáz. Minden évben megyek -.- "

És a lelki fröccsből köszi elég volt,én arra lennék kíváncsi,hogy mire készüljek okt 29-én,hogy ki kell ugrani a 11.-ről,mert nem lehet babám,vagy élhetek tovább nyugodtan...!!

2012. júl. 15. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisanyám, fogj vissza a stílusodból! Ha ekkora gyökér vagy, akkor jobban jár a társadalom, ha nem lesz gyereked.
2012. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kenettenyésztésed volt? Probálj meg elmenni magán dokihoz oda nincs ezer éves várólista. Igaz pénzbe kerül de szerntem megéri ha ennyire zavaróak a tünetek és lehetetlen az az orvos. Lehet hogy a párodat is kéne kezelni vagy lehet ezer más dologtól. Mindig vannak a tünetek?
2012. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szinte nálam is ez a helyzet,tavaly aug.ban elkaptam vmi fertőzést,vettem canesten kombit,aztán elmúlt.egy hónap múlva visszajött,megint canesten,de az nem használt,aztán elmentem orvoshoz,adott antibiotikumot,a tünetek nagyrésze megszűnt,annyi maradt,h ha felnyúlok(persze tiszta kézzel)akkor nagyon pici fehér csomók vannak.ezzel visszamentem,mondták,h a kezelés után kellett volna tejsavas öblögetést csinálni.még aznap elkezdtem,elhasználtam mindent.szerintem túlzásba vittem,ha lehet egyáltalán ilyet,mert barátom mondta,h azóta belül elég savanya.

szal nemtudom,h ez mit jelent,de azóta irtózok a strandtól.szerinten ne várd meg októbert,bnőm anyjának is 3 hónapra adtak időpontot,aztán elment magánhoz,kiderült,h méhnyakrákja van!

2012. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!