Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Küret utáni eredmény felkerül...

Küret utáni eredmény felkerül az eeszt-be?

Figyelt kérdés

2 hete voltam kaparáson, azt írták a zárón, hogy 4-5 hét múlva lehet a kórházban jelentkezni a szövettani eredményért. Ezek szerint az eeszt-be nem fogják feltenni, csak személyesen közlik az eredményt? Vagy csak a személyes konzultáció után teszik fel?

Az írjon, aki mostanában volt kaparáson. Köszönöm.



2023. máj. 8. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindent feltesznek az EESZT-be, de te magad úgy sem foigsz tudni értelmezni egy szövettani leletet, tehát nyilván be kell menned.
2023. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván be fogok menni,mert vizsgálat is lesz, csak kérdés volt, hogy előbb felteszik és ennek ismeretében be kell menni, vagy csak azután teszik fel, miután bementem és átvettem az orvostól...
2023. máj. 9. 05:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Független a kettő. Akkor rakják fel, amikor elkészül, nem figyelheti senki, hogy bemész-e érte vagy sem.
2023. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!