Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden van e olyan magánklin...

Wwboogar kérdése:

Szegeden van e olyan magánklinika , ahol Endometrium ablatio műtétet végeznek?

Figyelt kérdés
A kérdésem a változókori méhnyálkahártya megvastagodásra egy műtéti megoldás. Mivel a szegedi klinikán olyan "rövid" a várakozási idő, hogy csak ez év augusztusára van lehetőségem a műtétre befeküdni, szeretném magánúton elintézni. Mivel ez a nőgyógyászati probléma nem újkeletű, már nem szeretném tovább húzni. Mindent próbáltunk már, gyógykaparást nem is egyszer, gyógyszeres kezelést, ami talán egy hónapig adott megoldást. De sajnos nálam ezek nem végleges opciók. A 2022-es év végén ebből bajom is származott, mert a sok vérveszteség miatt strokot is kaptam. A kórházban félrekezeltek, vagyis inkább sehogy. Tele van Szeged rezidensekkel, akiknek tapasztalatuk még nincs. 3-szor kerültem vissza a stroke osztályra, mire rájöttek mi okozhatja a problémát. Ezért is érdeklődnék a magánszektor után , mert mostmár elég . Köszönöm, ha segítetek nekem.

2023. máj. 9. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!