Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon elkezdett hullani a...

Nagyon elkezdett hullani a hajam mitől lehet vagy mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy részletes labor vizsgálat után kiderülhet az ok. Azt kell megszüntetni.
2023. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kulso oka van, pl egy rossz fekete hajfestes, akkor muszaj utanajarni, van-e gyulladas. Nagy stressztol is hullhat mondjuk.
2023. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs góc a szervezetedben, akkor vegyél szerves szelén tablettát, szedd egy hónapig, nekem elmulasztotta a hajhullásom, ami kovid után lett.
2023. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Múlthéten volt egy részletes labor vizsgalatom viszont ott minden jó volt és a hajam sincs befestve.
2023. máj. 9. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy.
2023. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kokomfitty ***** válasza:
ok., de miért nem kérdezel szakorvost ha már a laborig eljutottál?
2023. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont a héten kerdeztem elvileg semmi bajom.
2023. máj. 20. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem talàlnak semmit,- akkor hasznàlj csalàn sampont és hajszeszt. Jò hatàsa van hajhullàsra.
2023. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly november körül rengeteg hajam kihullott. Amúgy sem volt sűrű hajam, de szerintem most feleannyi van. Nem voltam beteg abban az időben, szedek vitaminokat, viszonylag egészséges az életmódom. A fodrászom szerint ilyen előfordul pár évente, hogy az ember egyszerűen "lecseréli a haját". Ha megáll a hajhullás és utána újra kinő, ami kihullott, akkor nem kell túlaggódni. Nekem már van egy csomó bébihajam, bár sok időbe fog telni, mire olyan hosszúak lesznek, mint a többi. Novemberben több marék hajat szedtem össze hajmosáskor (amúgy hosszú hajam van), azóta viszont csak pár szálat.

Ha hosszú a hajad, érdemes ilyenkor kicsit rövidebbre vágatni, és kiengedve hordani. Szedj valamilyen hajvitamint.

2023. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!