Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nagyon elkezdett...

Szülés után nagyon elkezdett hullani a hajam. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Gondolom mind a hormonális változás,mind a szoptatás miatti nagyobb ásványi anyag- és vitamin szükséglet hozzájárul a tüneteimhez.Vitamint szedek.Lehet,hogy kevés?
2009. szept. 9. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Terhesség alatt nem hullik a haj, és szülés után kihullik az is ami akkor nem. Ezért tűnik soknak. Ne aggódj kb fél év múlva megszűnik.

2009. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagyon mit tenni, nekem szülés után 2 hónappal kezdett hullani, és összesen 4 hónapon át, utána beállt a hullás mértéke a normálisra. Sajnos elég hülyén néztem ki, mert az eredetileg göndör hátközépig érő hajam ki is egyenesedett, halántéknál (ahol a legjobban igénybe volt véve) szabályosan lyukak keletkeztek. Amikor elkezdtek kinőni az új hajak (azok persze göndören), úgy néztem ki, mintha egy felhő lenne a fejem körül... Így 20 év után levágattam tök rövidre, nem bántam meg, de újra növesztetttem. Most született a második gyerekem. Olyan a hajam, mintha frufrum lenne, pedig nincs, csak a terhesség alatt megint nulla hullás volt. Még pár hét, és kezdődik majd elölről a hullás gondolom... Ja, és vitamint én is szedtem, szedek, sőt a két gyerek között abba sem hagytam, nem számít, ez adottság, van akinek nincs ilyen jellegű problémája...
2009. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a Varga hajcseppeket. Nekem annyira hullott a hajam, hogy szabályszerűen elkezdtem kétoldalt kopaszodni. Kb. két-három hétig használtam a Vargát, s csökkent a hajhullás mértéke, s kétoldalt elkezdett visszanőni a hajam is. Egyébként igaza van a fenti anyukáknak. A szülés utáni nagyobb mértékű hajhullás sajnos normális, csak a kopaszodás mértéke már engem is idegesített.
2009. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor ez csak átmeneti probléma lesz remélem,mert nagyon kellemetlen,mindenhol haj van,hajmosásnál marokszám szedem össze a kádból és a szép sűrű hajam olyan satnya lett,hogy úgy festek,mint akit lenyalt a boci!Megpróbálom azt a cseppet.Még egyszer köszi nektek és minden jót!
2009. szept. 9. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális ilyenkor, nekem magától elmúlt.
2009. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én is így jártam. komplex b vitamin segített. egy hét alatt már hatásos volt. egy dobozzal szedtem be
2009. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!