Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mekkora baj ha...

Szerintetek mekkora baj ha nem jött meg áprilisban a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Idén lesz 6 éve hogy menstruálok viszont még nem nagyon akart beállni, bár az utóbbi időben minden hónapban megjött pár napos késéssel már.Viszont áprilisban nem jött meg ,22 napja késik.Terhes nem vagyok, 3 tesztet csináltam más más napokon és mindegyik negatív.Hasam néha néha szúr lent, tegnap leszakadt a derekam akkor azt hittem megfog jönni de sehol semmi.Az utóbbi időben (januártól áprilisig) többet ettem a kelleténél viszont jelentős hízás nincs maximum 1-2 kg (62 kg vagyok).Nem nagyon stresszelek ,viszont most tudat alatt is ezen gondolkozom hogy miért nem jön meg.Szerintetek ez baj? Vagy másokkal is szokott ennyi napos késés történni?

18 leszek.Köszönöm előre is



2023. máj. 12. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Hány napos ciklusaid vannak? Vagy mit akar jelenteni, hogy "minden hónapban megjött pár napos késéssel" - mihet képest késett pár napot?
2023. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon jó dolgokat kérdezett. Azokra írd meg a választ és akkor könnyebb segíteni.
2023. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!