Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni fájdalom?

Szex utáni fájdalom?

Figyelt kérdés

Kérdésem a következő, együtt voltunk hétfőn úgy hogy nagyon hosszú ideig nem szexeltem. Kicsit nagyok a méretei a barátomnak és ezért eléggé kellemetlen volt, abba is hagytuk, de azóta eléggé fáj a méhem körül, kicsit hasonló mint egy mensi de azért enyhébb vagy mint ovulációkor. (Nekem ovuláció környékén kicsit szokott fájni a hasam,de nem erősen )

Egyáltalán nem erős fájdalom ,viszont zavaró mert nem tudom a miértjét.

Gumit használtunk, viszont félek a terhesség gondolatától,hiába ellenőriztem az óvszert, meg ennek a gondolata is feljött bennem..(tudom hogy butaság de akkor is félek tőle.)

Mitől lehet ilyen fájdalom? Lehetséges hogy kicsit megsértette a méhszájamat?

Egyáltalán nem volt még ilyen sose úgyhogy aggódom.



2023. máj. 17. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Legközelebb csináld szájjal,ha nagy a cerka!👍
2023. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem, egyszerűen csak nem szexeltél csomó ideje, és nagy is, de ha nem passzoltok anatómiailag, akkor hagyd az egészet a csudába.


Neki van x mérete, te be tudsz fogadni x méretet - a kettő nem mindig egyezik, sajnos, ami neked minden aktus alatt fájdalmakat okoz.

2023. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Plusz, ha hosszú, de tövig tolja, mert annyi esze nincs, hogy ne, akkor elérheti a méhszájadat, ami sebhez és hosszú távon akár rákos elváltozáshoz is vezethet.
2023. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha van valamennyi nemi izgalom az izomfeszülés kiváltásához, de ezt nem követi izom ellazulással járó orgazmus, akkor előfordulhat. Olyan ez, mint férfiaknál a vőlegény betegségként emlegetett alhasi izomfájdalom.
2023. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
mekkora neki?
2023. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Mond meg neki,hogy ne nyomja be tövig! Az a férfi meg legyen már egy kicsit óvatosabb is!Ha tudja,hogy hosszú és vastag a fa@ka,akkor ne tolja beléd az egészet! Maximum 10 centi mélyen nyomja csak!
2023. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb használjátok sok síkosítót és kérd meg hogy kicsit lazábban kezdjetek mert fáj. Ha majd többet szexeltek és rájössz hogy mitől lazulsz el jobban, nem fog fájni:)
2023. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!