Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fajhatott az együttlét?

Mitől fajhatott az együttlét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemtudom most mihez kezdjek.

A huvelyemnel elege piros lett és viszketett is . És volt egy kis halvány sárgás folyasom.

Felhívtam két magán nőgyógyászt az egyik 2het mulva tudott volna megnezni, a másik 3het múlva.

Ezért vettem magamnak egy dbos canesten huvelykúpkot és krémet is.

Aztán jobban is lettem.

És azóta eltelt 10nap . Most voltunk eggyut azóta a párommal, és fájt .

Eggyutlet után még intenzívebben fájt. És mikor megtortoltem magam mintha egy pici halvanyka vert is láttam volna a papíron.nagyon megijedtem és rögtön hívtam a kórházi szakrendelot hogy menni szeretnék egy vizsgálatra aki csak június 18ra adott időpontott. Mondtam hogy sürgős lenne de nem vette figyelembe. Mihez kezdjek hogy egy orvos sem akar megnezni? Mit vegyek ? Lehet hogy bevan gyulladva a méhem?



2023. máj. 21. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a külső tünetek enyhítésére még a probiotikus intim mosakodo hozta meg az áldást😃
2023. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig nincs szex, és a párod is megy veled kezelésre, mert lehet ide-oda dobálgatjátok bármi is az.
2023. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És őt is megvizsgaljak?
2023. máj. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!