Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphatja a párom, vagy...

Elkaphatja a párom, vagy egyáltalán ez fertőzés?

Figyelt kérdés
nemrég járt le a menstruációm, és az utolsó nap amikor már nemigazán jött semmi,azért a biztonság kedvéért beraktam egy betétet. Csakhogy az a betét egész délelőtt ottvolt...és néha néha még cseppent egy kis barnás utófolyadék...és tudom hogy nem higénikus ha olyan sokáig ottvan...de valahogy elfelejtkeztem róla...mikor este tusoltam utána nagyon viszketett a hüvelyem, másnap is még délelőtt de aztán elmult, ma estefelé azonban megint viszketett, bár hamar elmúlt de aggódom, lehet hogy elkaptam valami fertőzést?/gombát?fogamzásgátlót szedek így nem használunk óvszert, ha közösülnék a párommal ő is elkaphatná? vagy elmúlik magától nekem is? ameddig viszket semmmiképpen sem merek lefeküdni a párommal. Mit gondoltok, fertőzés?
2010. okt. 10. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A gombának van ilyen tünete. Ha elmész a nőgyógyászhoz a kenetből kiderül, hogy valóban az-e. Ha az a párod is elkapta, de neki nincsenek tünetei. Téged nem elég kikezelni, mert a párod visszafertőzhet, de a nőgyógyász neki is ír gyógyszert. Egy hét után elmúlik.

23/L

2010. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy van összefüggés aközött, hogy bent hagytad a betétet meg hogy elkaptál valamit. A betétek tényleg elősegítik a fertőzések kialakulását (főleg az illatosított, meg hát a tisztasági is), de nem hinném, hogy 1 délelőttön múlt volna. Valószínűleg már korábban kezdődött, csak mostanra szaporodott el.

Valószínűleg a párod is elkapta, bármi ez, még ha tünetmentes is, mindkettőtöket kezelni kell. Magától elmúlni nem fog, doki pár nap alatt kikezeli.

2010. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a párom nem kaphatta el. mert azóta nem szeretkeztünk. nem lehet hogy a gyógyszertárban veszek kenőcsöt hüvelygombára és azzal kenem? nem szivesen megyek nőgyógyászhoz,17 éves vagyok és még sosem voltam...de ha mindenképp szükséges akkor persze lemegyek.
2010. okt. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!