Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A folyást szoktátok érezni?...

A folyást szoktátok érezni? Mekkora a mennyisége a nap végére?

Figyelt kérdés

Ezekre a kérdésekre nem találom a választ a neten. Én minden nap érezni szoktam ha egy adag nyák távozik, beszínezi a bugyimat a nap végére teljesen. Néha át is ázik. Nem zavaróan. De vajon ez normális?


Túlvagyok egy nőgyógyászati problémán, papírral a kezemben állíthatom hogy hüvelygombám nincsen. Bűznek sem bűzös. Állagra is normális. Mennyiségre és gyakoriságra sok. Fogamzásgátlót használok, így nagyjából a "ciklusom" minden napja azonos.

Nektek hogy van ez?



2023. máj. 31. 11:43
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is sok van már egész fiatal korom óta, kb. 11-12 évesen már ugyanennyi volt. Igen, érzem amikor kijön és állatira idegesítő. Tisztaságit használok ellene. Egyébként a leleteim tankönyviek, a doki is mondta, hogy ez van, van akinek ilyen.
2023. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem. Voltam vizsgálaton semmi fertőzés nincs. Valakinek tobb valakinek kevesebb. En is at szoktam azni ritkan de van olyan
2023. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg volt. De az enyém büdös is, fürdés után 2 óra után már folyasos volt a bugyim. Nálam tejsav fertőzést találtak, azóta már jobb:)
2023. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De kérdező (és 2.,3. válaszoló)!

Ha annyira sok folyásotok van, hogy átázik a bugyitok, miért nem használtok tisztasági betétet? Az direkt azért van. Jobb 2 óránként bugyit cserélni? Úgy írjátok a hozzászólásotokat, mintha nem is tudnátok, hogy van betét, amitől kényelmesebb lesz.

2023. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!


Igazán nem erről volt szó.. :D

2023. jún. 11. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!