Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néhai nagyobb mennyiségű szó...

Néhai nagyobb mennyiségű szó szerint vizes folyást tapasztaltatok a terhesség során?

Figyelt kérdés

Néha vizes a folyás néha sűrűbb krém szerű


5.hónapba vagyok


2021. febr. 9. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nekem végigkísérte a terhességem. Szó szerint, mint a víz. Igaz, lombik miatt rengeteg progeszteront kaptam, és idővel rájöttem, hogy ez összefüggésben van ezekkel. Nekem úgy tűnt, hogy amikor ezek felszívódtak, és megdobták a hormonszintet, akkor jelentkezett ez a folyás is.

Szóval nem tartom kizártnak, hogy van, akinél a természetes hormonváltozás is ki tud ilyet váltani, és lehet tök normális jelenség is.

De ha terhességről van szó, akkor inkább előbb gyanakodni, és vizsgálódni kell; mint elbagatelizálni. Szóval én beszélnék orvossal erről, és kikuncsorognék egy vizsgálatot UH-gal és hüvelyleoltással együtt.

2021. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végig vizes bő folyásom volt. Végig betétezni kellett, napi 2-3 cserével, mert hamar átázott és olyan volt, mint aki bepisilt. A szülés előtt emlékszem, már pelenkát is kipróbáltam, de kényelmetlen volt. Így maradt a betét. És nem magzatvíz szivárgás volt, teszteltem.
2021. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!