Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos lehet? Évek óta, 18 éves...

Pcos lehet? Évek óta, 18 éves korom óta küzdök aknéval. 3 éve voltam endrokrinológiai vizsgálaton de igazából nem lett semmi különösen kiugró rossz eredmény?

Figyelt kérdés
Ettől függetlenül odafigyelek, hogy nem eszek pl. sok cukros ételt. Mivel a családból más is küzd ilyennel mindig a tesztoszteron szint megemelkedésére gondoltam mivel neki ez is van. Viszont nekem az a szint teljesen normális volt akkor. Emellett az ami "zavar", hogy a pcos tünetei közül semmi sem igaz rám csak a csúnya arcbőr. Ezért nem tudom, hogy most hogyan kéne megközelíteni ezt a problémát. Más mikor meglátta az arcbőrömet rögtön ezt mondta.
2023. jún. 4. 14:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki jobban ért hozzá, képet is küldök.
2023. jún. 4. 14:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Feltételezem, hogy figyelsz a bőrödre, mosod rendesen stb?

Ha igen, akkor lehet hormonális oka. Attól függ, hogy kihez mentél, hogy jól nézték-e az értékeidet. Pl lehet valami normális érték, de ezeknek a hormonoknak egymással is bizonyos arányban kell állniuk, és ha nincsenek úgy akkor az úgyanúgy rossz a testnek.


Nekem amikor váltanom kellett nőgyógyászt, akkor az új doki kijelentette, hogy semmi bajom annak ellenére, hogy az előző nőgyógyászom már diagnosztizált és gyógyszert szedek, de mivel rendesek voltak az értékeim (miután mindennap gyógyszert szedek) ezért semmi bajom nincs lol

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy orvosa válogatja.


Esetleg, ha tudsz küldeni képet vagy akár a múltkori véreredményeidet rá tudunk nézni (persze takarj ki mindent, amit nem kell tudjunk).

2023. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!