Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LadeeRing mellett barnázás?

Picihasim kérdése:

LadeeRing mellett barnázás?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el használni a hűvelygyűrűt és a menzesz után másfél héttel barnázok. Gyógyszer mellett is barnáztam végig és sajnos abba is kellett hagynom. Ezt próbáljuk ki, hátha jó lesz.


Valaki tapasztalt az elején barnázást?



2023. jún. 7. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
:( hasonló a problémám. Több tabletta mellett is pecsételés van a ciklus 2. felében. Nekem is utolsó lehetőségként a gyűrűt javasolta az orvos. Bár már nem nagyon bízom benne, azoknak még alacsonyabb a hormon tartalma. Viszont mivel helyileg hát, hátha... 3 hónapot várd ki, de az után biztos visszamennék, ha akkor is ugyanaz a jelenség
2023. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok. Csak nekem endometriozisom van és nem lehet menzeszelni. Folyamat kellene használnom.
2023. jún. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!