Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Második hónapja középidőben...

Második hónapja középidőben vérzés, Norcolut?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Második hónapja van középidőben vérzésem. Valakinek tapasztalatok? Előző hónapban pecsételtem random, menzesz középidőben, ma vizes véres folyadék jött ki, de 2 napja is volt ez. 14-ik nap.


Párommal egy ideje nem voltam együtt, babát nem tervezünk, viszont 2 naponta edzek. Eddig kondiban edzettem, eléggé nagy súlyokkal, de most azt mondta a személyi edzőm hogy inkább saját testsúllyal edzek, otthon.


Csak PCOS-em van.



Norcolutot írt fel az orvos, de jókat nem hallottam róla. Tapasztalatok?



2023. jún. 8. 10:22
 1/3 anonim válasza:
Hasonló problémám van, nekem minden ciklus 11. napja körül kezdődött a barna folyas, ami több esetben, akar egy hétig is eltartott. Nemrég én is Norcolutot kaptam, mert kicsit meg volt vastagodva a mehnyalkahartyam, két ciklusban szedtem, javított a helyzeten, az akár egy hétig is eltartó barnazasom lecsökkent nagyon minimális fél, 1 napra. Az orvos szerint sajnos visszatérhet a probléma, és mivel mi babaprojektben vagyunk, most azért kapok gyógyszert, hogy minél hamarabb sikerüljön…Egyébként nalam a Norcolut nem okozott semmilyen mellekhatast, normal időben és mennyiségben jött meg, a gorcsoles is kevésbé volt durva, mint korábban.
2023. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Nem okoz hízást? :(


Én babát nem szeretnék, csak nem értem miért pont középidőben történik ez..


Nekem 10 napig kellene szedni.

2023. jún. 8. 16:16
 3/3 anonim válasza:
100%
Én egy dekát nem híztam tőle, de nem is vagyok hajlamos rá. Én is 10-10-et szedtem ciklusonként.
2023. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!