Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki hízott mirena spirál...

Van aki hízott mirena spirál miatt?

Figyelt kérdés
Ma rakták fel es rettegek hogy hízni fogok, úgy hogy nem eszem többet.
2023. jún. 8. 18:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha a hormonális változások miatt kevesebb lesz a kalóriaigényed és ugyanannyit eszel, hízol. Mondjuk havonta 1-2 kilót. De ha ezt időben észreveszed és kompenzálod, akkor tudod tartani a súlyod.
2023. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

8hónapon át havonta 4 kg-al gyarapodtál. Ez durva.

Volt közben kalóriadeficit es edzés? Mirena előtt állok,de ez most eléggé megijesztett.

2023. okt. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12, hát ember!

Hogy lett volna deficitben, mikor hízott?! Ha többletben vagy, akkor hízol. Ha deficitben vagy, akkor fogysz. Ez ennyire egyszerű.


Van aki azt mondja nem fogy, pedig deficitben van. A valóság az, hogy ők csak azt hiszik, hogy deficitben vannak.


Amúgy ha ugyan annyit evett mint előtte (ez kizárt, ha ilyen ütemben hízott, korábban ki is matekoztam), mégis hízott akkor az lehet attól hogy a napi energiaszükséglete csökkent. Ez ilyenkor szívás.

2023. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13! Köszi "ember"


Arra lettem volna kíváncsi leginkább,hogy lehetséges e csupán a hormonok eltolódása miatt hízni ettől az eszköztől.

Köszi a hozzászólásodat,különösen a kioktató hangnemedet. Sokat épített rajtam😘

2023. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy lehetséges az,hogy valakinek drasztikusan lecsökken a kalóriaigénye? Mitől?
2023. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Aki a többet eszik hízik...

Mióta fent van nekem, 4 hónapja, fogytam 2-3 kilot, mert vegan étrendre is váltottam közben. Spirálhoz semmi köze.

2023. okt. 8. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!