Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi lett a gond a csiklóm...

Vajon mi lett a gond a csiklómmal?

Figyelt kérdés

Egy kis ideje az a gondom, hogy amikor magamhoz nyúlok, nem érzek szinte semmit odalent. Olyan, mintha mondjuk a homlokomat masszíroznám. De képes vagyok így is az orgazmusra, és minden testi reakcióm jól működik. Egyedül az érzés nem. Ez körülbelül azóta van, hogy egyszer nagyon rá izgultam valami miatt, és azóta nem érzek semmit. Volt olyan amikor jobb volt, de volt amikor ugyan úgy semmi. Nem találok erről semmit a neten, szóval egyedül vagyok ezzel a gonddal? Valójában már évek óta egyedül vagyok, és az a kérdés nyomaszt, hogy vajon csak magammal vagyok így, vagy egy kapcsolatban is így érezném magam?

Sok stressz van az életemben, de nem hinném hogy olyan nagy, ami ennyire hatással lenne rám. Szóval a libidóm, a testi reakcióim, és az orgazmus is megvan, csak az érzés nem, ami elvezet odáig. Egyedül vagyok ezzel a gonddal? Ha nem, hogy tudtátok ezt kezelni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. jún. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Az orgazmus egy igen összetett folyamat eredménye! Meg kell tanulni eljútni a csúcsra! Vannak érzékenyebb nők, akiknek ez egyáltalán nem okoz gondot, de mint a Te esetedben nehézségbe ütközöl, ami miatt nem tudsz eljutni a kielégüléshez. Nem szabad “görcsölni” ,- csak élvezd az örömöket! A pszichológiai háttér az, amely a legnehezebben kezelhető probléma, - sokszor hosszú fejlődés, önfejlesztés, akár terápia segithet a megoldásban. Ebbe a kategóriába tartoznak a traumatikus élmények is, melyek ha nem kerülnek teljesen feldolgozásra, az orgazmus hiányát is kiválthatják. Ilyen esetben érdemes szakemberhez fordulni.
2023. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Igy a kerdesbol ugy jon le, hogy orgazmus van, csak hozza vezeto ut nincs. Jobban neven kene nevezned a dolgot. Ugy erted, megtortenik az osszerandulasok sorozata egy nem tul izgalmas, kisse gepiesnek erzett ingerles utan?
2023. jún. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
10%
Megnézzük, hogy csak magaddal vagy-e így? :)
2023. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kettes, pont úgy ahogy leírod.
2023. jún. 10. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Akkor egyszeruen csak nincs kedved az egeszhez, vagyis nem ilyen formaban. Engem is lehangolt sokszor, mikor nem volt kivel, hogy pont a lenyeg nem volt meg, es nem egy behatolas, de egy masik ember, akitol ver a szivem nagyon. Ugy kepzelem, a ferfiaknak is van lelkuk, persze, de anatomiai okokbol onkielegitesnel jobban tudjak imitalni az aktust, vagy legalabbis joval tobb fogast talalnak.

Szerintem a tested rendben van, csak tudod elengedni magad vagy eppen nem izgat fel semmi.

2023. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Marmint nem tudod, a nem szo kimaradt
2023. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépes kettes a választ! Kicsit megnyugtattál, hogy még nem biztos hogy defektes vagyok 🥹

Remélem majd neked is jobb lesz!

2023. jún. 10. 16:57
 8/8 anonim válasza:
50%

Kérdező ! Pont ugyanebben a cipőben járok már mindent fel kutattam mi lehet a gond … én aki imád szexelni és egyik napról a másikra a csiklóm mint aki elbújik nem lehet ki csalogatni …az orgazmusom sem olyan intenzív mint előtte … neked volt bármi előzmény ?

Annyira elvagyok keseredve miatta pedig annyira éltetett mindig a szex …

2023. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!