Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen tanultatok meg...

Hány évesen tanultatok meg tampont használni, és hanyadik próbálkozásra sikerült?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok mikor először tampont használtatok? Mennyi próbálkozás kellett ahhoz, hogy gond nélkül feltegyétek? Mennyire volt nehéz felhelyezni?

Illetve egyszeri alkalom miatt kellett vagy utána bevált a tampon?



2023. jún. 10. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Én 9 éves voltam. Első pár alkalommal (nyílván) kényelmetlen volt, viszont bőven volt időm hozzászokni
2023. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

En eloszor 13evesen probaltam de nem ment fel🤣

Utana mikor elveszitettem a szuzességem 16 voltam. Utana mar felment simán. A lényeg hogy engedd el magad picit es picit az ujjadnak is be kell mennie. Ha jol van bent eszre se veszed am ha rosszul lejjebb van pl akkor kenyeletlen. Volt olyan h nem jol tettem fel es a nyilasnal volt a vege az elegge kellemetlen volt.

2023. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

En kesobb kezdtem, nem szuzen. Bar a szuzhartya nem ugy van, mint a befottesuvegen a celofan, tudom.

Szerintem ha van eros verzes, nagyon egyszeru. Kirandulas, repulout miatt pl ovatossagbol betett tamponhoz kell ugyesseg, ha alig verzel.

2023. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, valaki légyszi mondja már el, hogy mért lettem nullára pontozva? :) válaszoltam a kérdésre, de most komolyan..
2023. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Én nem pontoztam le senkit, de van egy tippem: már az is furcsán hangzik, hogy valaki már mindössze 9 évesen menstruáljon, az pedig, hogy egy 9 éves, aki gyakorlatilag még kisgyerek, tampont is tudjon feltenni, kb. hihetetlen... :D


(különben ne értsd félre amúgy, én nem keresek mögöttes szándékokat a válaszokban)

2023. jún. 10. 19:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hihetetlen, én attól még megszenvedtem vele, hamar, túl hamar kellett felnőnöm. Ez van, nem én akartam így :/ amúgy ezzel nem vagyok egyedül. Sokaknak jön meg nagyon korán. Én mindig is irigyeltem azokat akik pl. 16 éves korukig mensi nélkül élnek
2023. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
4 es, én felpontoztalak és foglak is, majd gépről, szánalmas nyomorult gyáva dolog lepontozgatni, sok ember képtelen arra hogy privátba fejtse ki, mi baja, meg lusta is.
2023. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
54%
7 es vagyok, aki le merte pontozni azt a szabatosan válsszoló rendes lányt, várom privátban, aztán helyre teszem.
2023. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Először 18 voltam, de kényelmetlen volt (muszájból használtam).


Aztán 23 éves korom után, miután elvesztettem a szüzességemet.

2023. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
én soha nem használtam tampont és nem is fogok. nekem ez idegen. a betét annak ellenére hogy kényelmetlen sokkal természetesebb számomra és biztonságosabb. úgyhogy nekem nem a kényelem hanem inkább a biztonság a fontos.
2023. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!