Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lejárt Always egészségügyi...

Lejárt Always egészségügyi betét elhasználható, vagy lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés

Ruhásszekrény lomtalanításkor találtam

2011-ben gyártották a csomagolása szerint és 2 év szavidő van rajta. Tehát kb. 10 éve járt le. Mi lesz akkor, ha mégis felhasznlom?



2023. jún. 11. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Bontatlan? Ha nem, akkor inkább kidobnám. Bakteriumok, atkák, gombák megtelepedhetnek rajta, ami nem feltétlen tesz jót. Ha steril, akkor valszeg max csak nem tartja majd jol meg a folyadekot, esetleg szetmalik es kellemetlen lesz neked. A kerdes, hogy egy 2ezer ftos betet vagy tobb 10ezer ftos maganorvosi kezelesek ernek tobbet neked (allamiban ugysem jutsz el/normalishoz).

De nyisd ki, ha bontatlan. Ha nincs baja, valszeg nem lesz.

Mondjuk sztem ilyeneken kar forintoskodni.

2023. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó az még,nem élelmiszer.
2023. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bontatlan szerintem nyugodtan használhatod.
2023. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elhasznalnam tisztasági betét ként.
2023. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig “lejártat” használok, ugyanis amikor nagy leértékelés van, veszek rengeteg csomagot, így előre évekre megvan. Soha nem volt semmi gond. Felesleges ezen kattogni, semmit nem jelent. Nem romlandó.
2023. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!