Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap előtt este úgy emléksze...

Hvivien49 kérdése:

Tegnap előtt este úgy emlékszem hogy raktam fel magamnak egy tampont De reggel annyira kábult voltam hogy nem emlékszem hogy kivettem vagy egyáltalán volt e.megneztem ahogy írták de szerintem amit érzek az a mèhszáj.valaki tud segíteni ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

10


Én egyszer elfelejtettem hogy van bent egy. Feldugtam másikat. Mikor kivettem fura érzés volt utána. Az istenért se találtam meg a kihúzószálat. Sikerült kivennem. Azóta betétet használok. Nagyon feledékeny vagyok. Ezért is történhetett meg.

2023. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

1) Felteszed és kilóg a cérna. Ha reggel kilógott cérna, akkor volt bent, ha nem, akkor nem.


2) Nekem nagyon magasan van a méhszájam, de elképzelni nem tudom, hogy nem érzed, hogy van-e benned egy tampon.


Menj orvoshoz ha bizonytalan vagy és inkább ne használj tampont éjszakára ha ennyire zombi vagy reggel.

2023. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk felnyúlsz, és ha nem érzed ott, akkor kiszedted - ilyen egyszerű. amúgy meg létezik húzószál, az sem szublimál :D
2023. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!