Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése alatt...

Fogamzásgátló szedése alatt rövidebb vérzés?

Figyelt kérdés
barátnőm Laurina-t szed, és most először (kb 6-7. levél után) csak 2 napig volt vérzése, de görcs is kísérte. mitől lehet? előtte kb 4 napig vesegyuszisza szedett antibiotikumot. az orvos csak annyit mondott h nem befolyásolja, csak a védekezésre kell ügyelni amíg szedi a gyógyszert, ez meg is volt. minden szemet beszedett rendesen. gyógyszer kavart csak be?
2010. okt. 12. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez egyedi eset, mindegy, mitől volt, lehetett a gyógyszer is. Ha köv. hónapban is ilyen lesz, akkor doki.

A "változás" mindig jel. Egy másmilyen vérzés még nem változás, kettő már igen. (Ha más panasz is van, azonnal doki...)

2010. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rövidebb volt, igen. Amikor nem szedtem 8-10 napig is eltartott, bogyó alatt meg csak 3-5 napig.
2010. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is rövidebb ideig tartott, amíg szedtem és kevesebb volt a mennyisége is. Viszont napra pontos lett, ami előtte nem volt elmondható.
2010. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!