Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett antibiot...

Fogamzásgátló mellett antibiotikumtól vérzés?

Figyelt kérdés
Fog.gátlót szedek, de most beteg voltam és szedtem be antibiotikumot. Rá 2-3 napra véreztem nappal, éjszaka semmi, de most megint vérzek. Egy kicsit megijedtem. Ez normális? El fog múlni? A rendes vérzésemnek pénteken kéne lennie. Fog ez valamit változtatni rajta?
2011. aug. 29. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum melletti fogamzásgátló szedés okozhat közti vérzést, ez teljesen normális. De ennek a rendes menzeszre semmi hatásának nem kellene lennie. Bár nekem ilyenkor kevesebb, de nem a közti miatt, hanem az antibiotikum miatt.
2011. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most megnyugtattál. Nem voltam még ilyen helyzetben és egy kicsit megijedtem.
2011. aug. 29. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínákeg azért vérzel, mert az antibiotikum gyengítette a fogamzásgátlót. Remélem mellévédekeztetek!
2011. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze védekeztünk. Azt tudtam hogy gyengíti az antibiotikum ezért elővigyázatosak voltunk csak azt nem tudtam hogy vérezhetek tőle.
2011. aug. 29. 11:51
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha még mindig (3. napja) vérzek akkor meddig fog még tartani? Tegnap vettem be az utolsó szemet. 6.áig el fog múlni? Most is úgy lesz, hogy vérzek 4-5 napot és kész? Csak most mivel előbb kezdtem ezért előbb is lesz vége?
2011. aug. 30. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!