Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nem emlékszem...

Mit csináljak ha nem emlékszem, hogy bevettem-e a mai fogamzásgátlót? Vegyek be még egyet?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok és mást is szedek. Mindig alvás előtt veszem be a fogamzásgátlót, most viszont már korábban kivettem, hogy hamar el tudjak aludni. Az előbb hirtelen eszembe jutott, hogy bevettem-e azt is, vagy csak a fájdalomcsillapítót.

A mai fogamzásgátlót nem találom sehol.

Bevehetek még egyet a biztonság kedvéért vagy mit tegyek?


2023. jún. 13. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Meg kell számozni.
2023. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezzel most sokat érek. Évek óta szedem, sosem jártam még így. Egy se maradt ki soha.

Mit számozzak?


Az a kérdésem bevehetek-e egy újat?

2023. jún. 13. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden fogamzásgátlónak már alapból meg van számozva, vagy rá van írva a nap, hogyhogy nem tudod? Ha nem találod a mait, valószínűleg bevetted.


Ne vegyél be újat, már azért sem, mert hónapra és napra ki van számolva a tabletta. Holnap vedd be a szokásos időben, és ebben a hónapban használj más védekezési módszert is.

2023. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen látom a keddi nincs a levélben, de mondom mást is vettem be mert nem vagyok jól. És nem emlékszem bevettem-e ezt is vagy félretettem valahova a szobában, hogy majd alvás előtt beveszem.

Tiszta idióta vagyok komolyan mondom. Már a stressz az agyamra megy. Nem tudom mit tegyek vagy kit kérdezzek meg.

2023. jún. 13. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz hogy nem vetted be, akkor szimplán használjatok most óvszert egy pár alkalommal, másnap pedig folytasd ugyanúgy a dolgokat, vedd be az aznapit ahogy kell.
2023. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! NE vegyél be még egy szemet. Nézd meg, a betegtájékoztató javasol-e és meddig kiegészítő fogamzásgátlást kihagyott szem esetére (ciklusnaptól függhet), és a biztonság kedvéért járj el aszerint. :) (gyógyszerész)
2023. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, most keresem a tájékoztatóban, hogy mi a teendő.

6 éve szedem,de sosem jártam még így. Ha hasmenésem van, vagy antibiotikumot szedek, akkor is nagyon odafigyelek mindenre mindig, hogy nehogy gond legyen. Tényleg felelősségteljesen szedem. Nagyon szégyellem,hogy ilyen idióta lettem.


Nagyon rossz időszakom van minden téren, plusz beteg is lettem mára, úgyhogy összejött minden.


A szobában sehol nem találom, a levélben sincs. Akkor lehet bevettem a fájdalomcsillapító után.


Köszi tényleg a segítőkész válaszokat, meg hogy szóba álltatok egy ilyen emberrel.

2023. jún. 13. 22:45
 8/9 A kérdező kommentje:
A 13. szem volt a mai amúgy.
2023. jún. 13. 22:45
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaj már látom ki ez az idióta. Egy másik kérdés alatt a vitaminokról fejtette ki a véleményét. Kamu tablettának nevezi, meg szerinte "nem kell kétpofára falni a szrt".

Akkor nem kell vele foglalkozni. Direkt trollkodik itt. Mindenhol nullára van pontozva.

2023. jún. 14. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!