Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A múlt heten a nyőgyógyászom...

A múlt heten a nyőgyógyászom irt fel nekem fogamzasgatlot első alkalommal. Nem a menstruacio első napján vettem be? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
De írt fel huvelygombara kupot is aminek tünete lehet enyhe vérzés az utolsó napokban. Ma volt ilyen vérzés és azt hittem, hogy a mensi és bevettem az első tablettát. Most mit csinaljak?

2023. máj. 5. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Folytasd a tabletta szedését és kiegészítő védekezést alkalmazz 2 hónapig.
2023. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 hónapig így mem hatásos a tabletta????🙉🙉
2023. máj. 5. 23:30
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy kell 2 hónapig, jézus. 1 hétig elég.
2023. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Folytasd a tabletta szedését és olvasd el a gyógyszer betegtájékoztatóját, mennyi időre kell mellé kiegészítő védekezés (általában az első hónapban).
2023. máj. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as: akkor lenne elég 1 hét ha csak a mensi első hetében bármely napján venné be.
2023. máj. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ma viszont megjött rendesen szóval akkor ha ma beveszem a másodikat akkor rendesen védeni fog?
2023. máj. 6. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem véd rendesen. Olvasd el a betegtájékoztatót!, abban mindent leírtak. És nem kell gyógyszert szedni, míg nem tudsz szöveget értelmezni, mert ÍGY viszont teherbe lehet esni elég hamar.
2023. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt a beteg tájékoztatóban nem írták egyáltalán.
2023. máj. 6. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ma viszont megjött rendesen szóval akkor ha ma beveszem a másodikat akkor rendesen védeni fog?"

Dehogy fog. Basszus, eleve elhibáztad a szedését.

2023. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egészen biztos benne van a betegtájékoztatóban, hogy a szedés elkezdésétől számítva mennyi ideig kell még kiegészítő védekezés.
2023. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!