Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet fehér folyásom és...

Mitől lehet fehér folyásom és alhasi görcseim viszketésem ha minden leletem negativ? Amiket találtak gombákat megölték de a tűneteim ettől függetlenül megvannak.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Évek óta járok nőgyógyászati vizsgálatokra. Teljesen el vagyok keseredve. Évek óta van fehér folyásom. Mindenfêle kupokat gyógyszereket kaptam mikor valami gombát találtak. Tenyésztés eredménye szerint most már jobban kéne legyek de sajnos nem. Végső elkederedésemben elmentem nemi beteg gondozóba, megállapitották hogy nem vagyok nemi beteg. Tűneteim nem csak a folyás. Alhasi görcseim is időnként vannak. Volt mikor alig birtam miata dolgozni. Legutóbbi menstruációm görcse olyan erős volt hogy azt hittem szülni fogok. Pedig nem voltam terhes. Egyszer elvetéltem. Volt már cisztám polipom is. Azt hittem ezek okozzák. Aztán megfigyeltem a szervezetem reagál a kajálásra. Akkor kezdtem gyanakodni a candidára. Ezt is kivizsgáltattam de ennek az eredménye is negativ lett. Mondták nekem ne egyem azt ami szerintem okozhatja de igy akkor szinte semmit nem ehetnék, mert mindenre reagál a szervezetem. A legutóbbi citologiai eredményem p3 lett elküldtek hpv tiplizálásra de ennek az eredménye is negativ lett. Elvagyok keseredve hogy bármit adtak a tűneteim nem múlnak. Mikor meg elmondom nem foglalkoznak nagyon vele csak kupokat gyógyszereket adnak amik nem hatnak. Volt amit többször is felírtak hiába mondtam hogy nem hat. Voltam már gasztroenterologián is az megállapította lehetek idiopátiás bélszindromás is. Ezt is kivizsgáltattam de ennek az eredménye is negativ lett. A doki ettől nem zárta ki, de semmit nem mondott rá csak annyit hogy nézesem meg magam mert lehetek akár endometriozisos is. Ezzel meg ismét nem foglalkozott velem a nőgyógyászat. De így már végképp nem tudom mi bajom. Senkitől sem kapok értelmes választ. Mikor azt hittem cukorbetegség okozhatja azt is kivizsgáltam az is negativ pedig a családban van cukorbeteg így tudom örökölhető is. A nemi beteg gondozoban a doktornő azt mondta hogy ő a praxisában mindent megtett velem kapcsolatban így nem tud velem mit kezdeni. :( Van valakinek ötlette hogy mitől nem múlik? Intim tüsfürdőt is alig használom mert volt aki írta lehet hogy arra vagyok allergiás de nem hinném. Megkaptam már túl sokat foglalkozom magammal de ezek akkor sem normális dolgok. Nem tudom hogy hova fordulhatnék

2023. jún. 14. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A facebookon vannak erre csoportok, ott sok ilyesmi eset van.
2023. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bél állapota is okozhatja, ha nagyon fel van borulva a bélflórád, az kihathat lentre is. Ezt hidrogén kilégzéses teszttel lehet megnézetni. Illetve a glutén-tej-és cukormentes étrenddel lehet rajta segíteni. Vagy a széklet mikrobiom vizsgálat is nagyon sok mindenről ad információt. Az is számíthat, élsz-e szexuális életet, a párod is ki lett-e vizsgálva-kezelve, esetleg a korod. Egyébként valamikor azért írják fel többször ugyanazt a kúpot, mert makacsabb fertőzéseknél többszöri kezelés szünteti meg csak a bajt. Legalábbis antibiotikumoknál gyajran van így. De ez nem csak a hüvelynél van így, pl. Vmikor fogászati kezelés előtt is több doboz antibiotikumot kell elhasználni, hogy az orvos egyáltalán hozzà tudjon nyúlni a foghoz.
2023. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!