Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás ellen van valami...

Fehér folyás ellen van valami a DM üzletben?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyászaton, felírt egy tablettát (tejsav fertőzés ellen) amiben 2 db volt. Sokkal jobb, de van még pici fehér folyásom, mire időpontot kapnék 3 hét... Azért gondoltam hogy beszerzem inkább az üzletben recept nélkül. Valaki tud olyat?

2023. jún. 9. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Van, ez egeszen biztos. Masok megirjak, mik vannak otthon, en nem tudom a termekek nevet. De betetek, ovszerek tajan szokott lenni tejsavas kup vagy krem.
2023. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló. Visszamentem a dokihoz aki azt mondta, hogy már nem lát semmilyen betegséget. Egyszerűen sok a folyásom, ennyi. Ez ellen pedig tisztasági betét.

A folyás amúgy is normális és természetes jelenség, még jó hogy van. Ha nem lenne az nagyobb baj lenne.

2023. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: de van neki még kicsi szaga... Vagy így is normális?
2023. jún. 9. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor nem hinném, hogy normális. Gyógyszertárban érdeklődj.
2023. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Fehér folyás ellen van valami a DM üzletben?"


Persze, tisztasági betét.

2023. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: nem akarok minden nap azt hordani
2023. jún. 10. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 én minden nap tisztaságit hordok, semmi bajom nincs vele. Való igaz tangához kényelmetlen, de egy klasszikus szabású bugyinál észre se veszed hogy amúgy ott van. Nem olyan nagy és vastag, mint egy szárnyas betét.

De én még mindig azt javaslom, hogy menj vissza az orvoshoz (igen, olvastam hogy 3 hét), ismételjétek meg a vizsgálatot és mond el a panaszod. Legrosszabb esetben levetet még egy vizsgálatra való mintát pluszba, hogy megnézzenek néhány dolgot amit amúgy nem szoktak. Ha meg ott vagy kérdezz rá, hogy ez a tapasztalt folyás normális-e.

2023. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Tangához milyet használsz?
2023. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!