Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyász?

Első nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Hali. Anyukám el szeretne vinni nőgyógyászhoz.Szűz vagyok, de úgy gondolom kiszakadhattott már a szűzhártyám. Nem szeretném részletezni, lényeg hogy 1 éve kb el voltam magammal és használtam vmit és utána vérzett és abban a pontban fájt is. Azóta meg nem fájt. Van barátom de nem csináltuk még. Félek hogyha meglátja a nőgyógyász azt hiszik nem vagyok már szűz. Anyukám tuti ki lenne akadva mert nem hinné el amit mondok..

2023. jún. 15. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Mi a kérdés, kedvesem?
2023. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

A nőgyógyász nem fog anyukáddal erről beszélgetni. Meg fogja kérdezni, hogy élsz-e aktív nemi életet, te esetedben esetleg azt is, hogy szűz vagy-e (csak a vizsgálat miatt), de nem fog utána olyanokat mondani, hogy biztos nem is vagy az, ő nem úgy látja.

De ha neked az kényelmesebb lenne, beszéld meg anyukáddal, hogy legyen szíves várjon meg kint.

2023. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zcom09 ***** válasza:
87%
Nem tudom pontosan hogy működik ez ha 18 alatt vagy. De ami közted és az orvos között történik az csak rátok tartozik. Ha jelzed az orvosnak hogy nem szeretnéd hogy anyukádnak bármit elmondjon akkor nem fogja elmondani neki.
2023. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell anyukámnak bent lennie a szobában? Alapjáraton is elég kellemetlennek tűnik ez hogy ott nyúlkál lent, nem hogy még anyukám is ott legyen..De igen ez lenne a kérdés h mennyire mondja el ezt anyukámnak és mennyire problémáznának ilyenkor
2023. jún. 15. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy kell bent lennie. Megkérdezi tőled az orvos, hogy szeretnéd-e, hogy bent legyen, amúgy kiküldik.
2023. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Bent lehet, de nem kell ott lennie. Mondd meg neki, hogy számodra így is kicsit kellemetlen ez az egész és jobb lenne, ha kint megvárna. A nőgyógyász meg nem fogja a szüzességed kérdését vele megtárgyalni, emiatt nem kell aggódnod.
2023. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Anyukád CSAK AKKOR lehet benn, ha TE RAGASZKODSZ HOZZÁ, egyébként nem.

Másrészt meg a vizsgálat eredményé sem mondhatja el neki, hacsak te nem kéred.

2023. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves vagy?
2023. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért akar egyáltalán elvinni? Ha nincs semmi probléma, mondd neki, hogy nem szeretnél menni. Erőszakkal nem fog odaráncigálni.
2023. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

1) Anyádnak ehhez semmi köze

2) Szégyen ha nem hisz a lányának

3) A nőgyógyász soha nem a szüzesség tényét állapitja meg,legfeljebb a szűzhártya állapotát.

4) Különösen védett személyes adat az összes egészségügyi dokumentum. Szóval anyádnak nem adhatja ki az orvos, ha ezt megtiltod.

5) Mondd meg neki hogy nem mehet be a vizsgálóba mert nagyon BIZARR hogy ott les mikor széttett lábakkal fekszel

2023. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!