Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom így, melyik szàmít...

Nem tudom így, melyik szàmít a menstruációm 3.-5. napjának, amikor vérvételre kell mennem?

Figyelt kérdés

Megváltozott a menstruációm, időben jön meg, de éppenhogy csak barnàs, rózsaszínes, aztàn napokig semmi, és csak utána indul be, elég nehezen. Ezért elmentem nőgyógyászhoz, aki vérvételre utalt be, amit a menzi 3.-5. napján kell, hogy levegyenek, ès tegnap volt ez a barnás váladék, de mára semmi. Ő azt mondta azt hiszem, hogy még menjek el a héten a vérvételre, de nem vagyok ebben 100%-ig biztos. Viszont most gyakorlatilag, nincsen menzim.. Így is menjek el, ugye? Mert hètvègèn fog szerintem, rendesen beindulni csak.

Előre is köszi!


2023. jún. 21. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem a rendes menstruációd volt, néha nekem is van ilyen. Aztán csak pár nap múlva kezdek el rendesen vérezni és onnan még 7 napig, szóval nekem egyértelműen az az első napja, amikor rendesen elkezdek vérezni.
2023. jún. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez marha jó, mert ma elmentem levetetni a vért...:/ Mert tegnap még egyszer megkérdeztem egy másik orvost, és ő is azt mondta, hogy a barnàzástól szàmít a harmadik napnak.. De èn is, teljesen így gondolom, hogy majd onnantól fog, amikor rendesen elkezdek vérezni. Nem tudom, most mit csináljak, mert van mèg egy beutalóm, ugyanezekre a hormonokra, de elvileg azzal meg a 21. napon kell menni. Köszi a választ, egyèbkènt!
2023. jún. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!