Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció 3-5. napján...

Menstruáció 3-5. napján kellene vérvételre mennem, szerdára van időpontom, viszont most jött meg, még elmehetek?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Mennyire kell ezt pontosan nézni? :/ Előző hónapban is azért nem tudtam elmenni, mert a számolthoz képest 3 nappal korábban jött meg, így totál lecsúsztam az időpontomról. Most okt.1-jén kellett volna megjönnie, így az okt.5. reggeli vérvétel pont az 5. napon lenne. Erre most, 1 nappal korábban megjött - vagy minek számít ez? Tényleg most 1 órája jött meg kb. Még elmehetek szerda reggel vagy megint csúsztassam 1 hónapot inkább?

Sajnos nem teljesen pontos a menstruációm, +/- 1-2-3 nap szokott lenni sajnos. =(



2022. szept. 30. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
A karodból vesznek vért.
2022. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem is értem hogy ezt mire fel írtad... a kérdés az időpontokra vonatkozik, nem arra, hogy honnan vesznek vért.
2022. szept. 30. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Igyál sok vizet nekem vették már így le kevesebb vér jött lassabban de tudtak levenni
2022. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Valami hormonpanelt néznek? Vagy miért kell mensi miatt hónapokig tologatni?

Ha semmi célirányos nincs a vérvételben, nyugodtan mehetsz akkor is ha éppen ömlik belőled.

2022. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most 1 órája jött meg akkor azt már holnapi menzesz első napnak számoljuk.Mikor már délután jön meg azt is,nekem ezt meddőségiben mondták szóval nyugi mehetsz a vérvételre mert úgy számít hogy 1-én jött meg.
2022. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, hormonokat néznek, mivel írtam, hogy a menstruáció 3-5. napján kellene menni, gondoltam egyértelmű lesz.


#5 köszönöm szépen!!!

2022. szept. 30. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem egyértelmű, bocs...
2022. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj az én kérdésemnél is ezt csinálták, amikor a 21. napi vérvétel miatt tettem fel kérdést. xD

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Szerintem nyugodtan elmehetsz, ahogy már írták előttem, ha ennyire este jön meg akkor azt már inkább másnaptól kell számolni.

2022. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!