Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas csomó a hónaljban?

Goruda772 kérdése:

Fájdalmas csomó a hónaljban?

Figyelt kérdés

Tegnap még nem volt ott, ma reggel mikor fel keltem a jobb hónaljban kitapintottam egy fájdalmas csomót. Nagyon fáj.

Tegnap dolgoztam és be izzadtam. Lehet ettől?



2023. jún. 27. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2023. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy attól. Nem vagyok orvos és okoskodásokat sem akarok írni. Viszont nekem az ujjamon volt egy csomó, de az nem is fájt. Én is gondoltam arra, hogy a munka miatt lehetett, de aztán kizártam ezt a gondolatot és elmentem az orvoshoz. Röntgen után valami zsírmirigy féleséget állapítottak meg, de én le is vetettem, mert csak zavaró helyen van. Meg volt a műtét és kiderült, hogy rosszindulatú tumor volt. Szóval érdemes megnézetni, mert bármi lehet.
2023. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg pattanás lesz? Nagyon fáj. Pár napot várok ha nem múlik el elmegyek orvoshoz.
2023. jún. 27. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet pattanás, de lehet megnagyobbodott nyirokcsomó is. De ha nyirokcsomó is, én nem aggódnék, mármint nyilván orvosnak mutasd meg ha nem múlik el, viszont szerintem az, hogy a hónaljban megnagyobbodok a nyirokcsomó, az elég gyakori, és sokszor nem jelent semmi komoly problémát. Ezt most csak azért írtam le, hátha a nagyon túlaggódó fajta vagy. Mindenesetre nyilván ha nem múlik el hamarosan, akkor mutasd meg háziorvosnak, aki meg max. elküld ultrahangra. Amúgy persze, lehet pattanás is, azért az sem olyan ritka. De ha pár nap elteltével nem tudod megállapítani egyértelműen hogy pattanás, akkor igen, látogass el a háziorvoshoz.
2023. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. jún. 27. 19:02
 6/7 Endura ***** válasza:
Nem borotváltad a hónaljad?Nekem is kb fél-egy évente megduzzad és fájdalmas tapintásra.Rendszeresen borotválom és ritkán de begyulladt a szőrtüsző,olyan mint egy bőr alatti mérges pattanás,ami nem érik meg és nem kinyomható.Egy pár nap alatt lelohad és a fájdalom is magától megszűnik.Ha nem szűnik,akkor jön a doki,addig meg felesleges aggódni
2023. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Borotvaltám sőt is ki vakartam sajnos :/ még pár napot várok ha nem múlik el akkor elmegyek orvoshoz :) köszönöm
2023. jún. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!