Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisnak számít efféle...

Normálisnak számít efféle hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Az első pillanattól kezdve az én hüvelyi folyásom színe sárgás színű. Jártam már nőgyógyásznál más okból (pl. viszketés, irritáció), kaptam készítményeket, amik maximum ideig óráig használtak, de tartós eredményt nem értem el. Menstruáció előtt néha még zöldesre is vált és irritációt érzek. 11 éves korom óta menstruálok, a folyásom színe szinte alig volt más színű, mint sárgás. Se szaggal, se irritációval nem jár, csak ritkán. A folyásom általában bőséges, nyálkás állagú, esetenként darabos is. Lehetséges, hogy szimplán ilyen típus vagyok, vagy mindenképpen van valami gond? 20L

2023. jún. 28. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
képet mutatsz róla?
2023. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nézd meg a méhnyaknyák videót. Szerintem ez nem is folyás, hanem az.
2023. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem normal. Menj el orvoshoz. Szerintem gombás fertőzésed van.
2023. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ami mindig változik, az nem fertőzés. Ha a ciklusoddal változik, és nem viszket, nem csíp, akkor normális.
2023. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néha szokott viszkető érzéssel társulni, menstruáció előtt ez felerősödik. Többször véltem fertőzésnek, de szinte semmilyen készítmény nem segített. Gondoltam arra is, hogy talán túl sok cukrosat fogyasztok és az okozhatja, mert állítólag okozhat ilyet.
2023. jún. 29. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
De biztos, hogy kóros? Mert vannak normál váladékok is. Egy nemileg érett saját ciklusú nőnek minden nemi szerve részt vesz a várandósságra való felkészülésben, aminek része a különböző váladékok megjelenése. A természetes fogamzásgátlás például ezeknek a megfigyelésén alapszik, márpedig ahhoz hogy a toalettpapíron megnézhesd, mennyiség kell.
2023. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A leírt tüneteid gombafertőzésre utalnak. Akkor is lehet ám gombád, ha nem viszket folyton!

Én is eléltem volna vele hosszasan, mert nem volt zavaró tünetem, max csak nagyon minimális sárga cucc, plusz néha viszketés-nagyon ritkán. Csak egy másik dolog kapcsán orvoshoz kellett mennem. Ő mondta, h ez az.

2023. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!