Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom kétszer is...

A nőgyógyászom kétszer is mondta a legutóbbi vizsgálatokon, hogy semmi fertőzést nem lát rajtam. Őszintén, kételyeim vannak efelől, mert ilyen nagy mennyiségű folyás nem hiszem, hogy normálisnak mondható (? )

Figyelt kérdés

Annyi a folyáson, hogy van, hogy tisztán érzem, ahogy egy nagyobb mennyiség távozik belőlem. Fürdés után pár órával már teli van a bugyim. Ezért tisztasági betétet kell hordanom, de már elegem van. Így nem lehet élni, hogy folyton az van bennem, és az oka meg kiakasztó. A folyásomnak nincsen szaga, hófehér, krémes állagú. Szerintetek lehet fertőzés? Mert szerintem ez akkor sem normális. Van még valaki így?

köszönöm


2011. jan. 25. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, 6 hónapja szenvedek, ezalatt kezeltek vagy 5ször, mert hogy fertőzés meg minden, de voltam más dokinál is semmit nem látott, nincs fertőzés kenetvétel negatív 2x is, van egy kicsi méhszájsebem. És amikor nekem is épp azt mondják hogy nincs fertőzés én érzem, hogy rettenetesen folyik, és folyton visszamegyek és továbbra sincs semmi, szóval nem tudom, hogy normális e. Nekem a hüvelybemenetemnél is piros ráadásul és még egy hónappal ezelőtt a szex is fájt, azóta is kaptam kezelést azóta még nem próbáltuk, de nagyon félek, hogy ha újra próbálkozunk ismét fájni fog, visszamegyek és aztmondják majd semmi bajom.
2011. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, nekem is azt mondta a doki, hogy normális, hogy "nyákcsap". Na de a nyákcsap néhány nap alatt lezajlik, ez meg hetekig tartott... De ezt is hiába mondtam, mondta, hogy nuygodjak meg, elmúlik. És elmúlt, nyomtalanul.


25/N

2011. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó neked, de a fél év az normális? Igaz volt közbe fertőzésem, ki is kezelték volt hogy 2 napra rá visszajött, de az utóbbi hónapokban kb. 2 hónapja már nincs semmi és csak folyik és folyik és sztem kicsípi a hüvelyem azért olyan piros, lehet ez? Első voltam.
2011. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem már elég fiatalon is volt ezzel bajom. MIndig soknak éreztem, hol kevesebb jött, hol több, hol meg rengeteg. Elegem van már ebből, hogy mindig rohangálnom kell ide-oda, és végül azt mondják, hogy nincs bajom. De örülök, hogy legalább van, aki átérzi ezt. Nagyon rossz így élni. Van olyan, hogy a nadrágom is vizes lesz, átázik..a farmer. Kijön belőlem a folyás, és utána mintha bepisiltem volna. De az víz..vagy nem is tudom. Múltkor nekem is mondta a doki, hogy a méhszájamon van egy kisebb seb---lehet ez egybefügg a folyással. A múltkor egy clion nevű gyógyszert írt fel az orvos, beszedtem az egészet, és ugyanúgy volt folyásom, mint azelőtt. A doki is csak azért írta föl, hogy megnyugodjak, ugyanis állította, hogy nem lát semmit. Örülnék, ha végre nem kéne azzal foglalkoznom, hogy vajon mikor ázik át a nadrágom, vajon mikor jön ki annyi belőlem, hogy már igazán kellemetlenül érezzem magam, vajon mikor jön el az az idő, hogy szabadnak érzem magam, és nem kell folyton tisztaságit betennem. Néha úgy érzem, hogy nődokihoz is felesleges mennem, hiszen az elmúlt másfél évben "semmi bajom" nem volt, és ezt két nődoki is mondta. Az a szép, hogy nem hiszek nekik, és szerintem nem elég alaposak...nem tudom mit tegyek:'(
2011. jan. 25. 09:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Passz, nekem három hónapig tartott "csak". Amit írtam, azért írtam le, hogy a dokik néha képtelen dolgokra mondják hogy normális, és nehéz nekik elhinni...

Esetleg próbálkozzatok másik nőgyógyásznál. Csúnya dolog (vagy nem), de annyit még megér. Ez a kicsípés, meg a hat hónap azért durva.


25/N

2011. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy már kettőnél is voltál, kérdező... Hát... A helyedben nekem is kételyeim lennének, de mit tudsz csinálni? Vagy harmadik doki, vagy beutaló kórházi nőgyógyászatra (de milyen alapon?)... Nem tudom.
2011. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bazi nagy betéttel éjszakára - vegyél Génia92 hüvelykúpot. Próba szerencse!
2011. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
09:17 Fogamzásgátló is okozhatja vagy méhen belüli eszköz, vagy zselé.
2011. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a 6 hónap alatt kaptam kb vagy 50 db kúpot, plusz a helyraállítók, szóval azon nem csodálkozom, hogy teljesen kész a szervezetem ott belül. Engem összesen 6 doki látott már és mindegyik aztmondja nem lát semmit. Még mindig első voltam.
2011. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

RJ válasza:


Sajnos a válaszommal meggyógyulni nem fogtok, inkább csak megosztanék pár dolgot, amiben biztos vagyok!

Ezek a tünetek olyanok, mint valami kód! Sok tünetegyüttesből lehet kb rátalálni a kulcsra!

Se a sok, se a fehér nem jó, persze nem a kellemetlenség miatt elsősorban, hanem mert szervi bajt jelent.

Azt írtad nincs szaga...Majdnem biztosan kizárhatjuk a gombás jellegű vagy bakteriális fertőzést.

Viszont a vírus és az idegi megmarad!

Azt is írtad, hogy nem találtak semmit! A vírusnak meg kellett volna mutatkozni a vérben is!

Paraszt logikával marad a szervi baj!

Fehér, vagyis gyulladást jelent, ez biztos!

A néhai fájdalom is velejárója lehet.

És most egy kis logika, hogy értsd majd a meglepő tanácsot!

Ha egy fog begyullad, hullhat a hajad! Főként idegi összefüggés!

Vagy biztos jártál úgy, hogy kinyomsz egy pattanást az arcodon és másutt viszket, pl a hátadon....

Mind mind az idegi kapcsolatok...

Ha az orvos nem talál kémiailag kimutatható dolgot, akkor többnyire idegi probléma lehet, amivel viszont az orvosok 99%nem foglalkozik és nem is ért hozzá!

Ajánlom, hogy menj el legalább 2hét/6 alkalommal egy masszőrhöz, aki meg is tud roppantani! Főként az alsó és középső háti csigolyákkal foglalkozzon! Ott vannak a kilépő idegei az ezzel kapcsolatos szerveknek! Ha csípődésed van, nem feltétlenül a hátadnak kell fájni, viszont másutt hatalmas szervi bajt okoz! Folyamatos és nagy inger éri azt a szervet...próbáld ki mmi történik, ha egy 12Vról működő villanymotort 220Vra dugsz?!

Semmi jó, az biztos! Ha helyrejön a hátad, jó eséllyel jön helyre ez a bajod is, amennyiben tényleg tiszta a véred!

És egy kérdés a végére: Ugye nem az a fajta vagy, aki -10 fokban is kivillanó pocival szaladgál?!

Remélem tudtam segíteni! Ha konkrétabb és szélesebb körű segítségre van szükségetek, kérdésetek lenne, csak nyugodtan tegyétek fel és akkor írok részletesebben!

2011. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!