Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A canesten uno kb hány nap...

A canesten uno kb hány nap alatt mulasztja el a hüvelygombát?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenkinél más persze, csak nagyjából kérdezem, hány nap alatt kéne elmúlnia. Tegnap este helyeztem fel a kúpot, de még most is vannak sajnos "darabkák" a hüvelyem falán, ami ugye gomba. Más tünetem nincs. (Használom a krémet is.)
2023. jún. 29. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Borsav kúpot ajánlom, ha nem vagy terhes, nagyon jó és hamar hat.
2023. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak darabkák. A hüvelytabletta napokig ürül. Annak a darabjait látod. Én legutóbb egy 3 napos Canesten hüvelytablettát használtam el. Az utolsó után még 5-6 napig távozott belőlem a maradék.
2023. jún. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy az még a gombára jellemző darabos váladék, és nem hatott a gyógyszer, de ezek szerint a kúp van a hüvelyem falán? Semmi más tünetem nincs.. szóval ha még kb 5-6 nap múlva is ezt látom, akkor menjek vissza az orvoshoz?
2023. jún. 30. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz menni. Ha gombád van akkor azt a Canesten tabletta és a krém elmulasztja. De a tabletta nagy része kifolyik. A hatóanyag felszívódik és a többi távozik. Szóval az tök normális ha most emiatt trutymós vagy. Az majd szépen kifolyik és addig is hat.
2023. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha visszatér, keresd fel a nőgyógyaszod. Tapasztalatból mondom, hogy egy idő után nem hat a kúp.
2023. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a canesten nem hatott. A dokim szájon át szedhető gyógyszert írt ki (fluconazol) és egyszer kellett feltennem egy kúpot. Asszem gynoxint.

Na az elmulasztotta… hónapokig szenvedtem kúpokkal, amit egy másik doki írt ki… de egyik sem használt sajnos.

2023. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!