Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Hogy zajlik, az első nőgyógyászati vizsgálat?

2008. dec. 30. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Elmész bemutatkozol! Vidd magaddal a TAJ kártyád! Aztán kérdéseket tesz fel. Mikor jött meg elsőnek? hány napos a vérzés mennyi és 28 napos? volt-e vmi műtéted? családban vmi betegség? neked állandó betegség? (tejérzékenység..stb)

akkor megkér hogy vetkőzz le megvizsgál 1 újjal és mondja hogy minden rendben van. Kb ennyi.

Ha fogamzásgátlót akarsz felíratni akkor:

-elküld vérvételre.

és felírja a receptet.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2008. dec. 30. 20:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és kb mennyi ideig tart 1ilyen vizsgálat?

# 2/12Időpont 2008. dec. 30. 20:38 Privát üzenet

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=els%F5+n%F5g..

Itt nézelődhetsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2008. dec. 30. 20:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi:)

# 4/12Időpont 2008. dec. 30. 20:45 Privát üzenet

Tovább tart a várakozás, mint a vizsgálat... Néhány perc az egész (állítólag).

Én hétfőn esek túl az elsőn. Alig várom :S

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2008. dec. 30. 20:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én nem igazán merek elmenni:/ de még szüz vagyok..csak úgy érdekelt

# 6/12Időpont 2008. dec. 30. 20:47 Privát üzenet
mindenki fél.. én is nem rég voltam először:D egyáltalán semmi gáz nincs... nekem 4-5 perc volt maga a vizsgálat, mivel ugye először voltam csinált rákszűrést is, ilyesmik...de az sem durvább semmivel:D nyugodj meg, és menj el, még ha panaszod sincs !! egy rutinvizsgálat nem árt... hidd el nekem

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2008. dec. 30. 21:58 Privát üzenet
Énis csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók. Még kiegészíteném azzal, hogy anyukádat vidd magaddal ha izgulsz :D És ne legyél szégyenlős a doki előtt mert sokat látott már ő... :)

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2009. jan. 1. 17:44 Privát üzenet

Ma estem túl az első vizsgálaton. Hát nem volt vmi kellemes. Órák múlva is sajogtam...

Bogyót íratni mentem. Említettem a dokinak, hogy még nem voltam nőgyógyásznál, de nem különösebben foglalkozott vele. Azt hittem, legalább elmondja, mikor mit csinál, óvatosabb lesz, de csak dugdosta belém a műszereket meg az ujjait és fogalmam sem volt róla, mi történik velem. 2 perc, ha volt a vizsgálat (rákszűrés, hüvelyi ultrahang), de örök emlék :S SZTK-s doki volt, akik ugye futószalagon vizsgálják a betegeket... Szóval jobban jársz egy magándokival, mert a legtöbb doki csak akkor figyel rád, ha fizetsz a vizsgálatért.

Egyébként túlélhető, csak a szégyenlősséget nehéz legyőzni. Én hosszú fölsőt és kardigánt húztam, így egy kicsit könnyebben elviselhető.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2009. jan. 5. 18:44 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Xiasztok. Tnap kétségbeesetten olvasgattam a válaszokat arra, hogy milyen az első. és tök jó mert sok klax tanácsot kaptam innen.Egyik amit xintén tok tanácsolni,h xoknyába menj,mert akko nem kell csupaxnak lenni.A vizsgálat egyáltalán nem fájt.vixont a melleimet nem vizsgálta a doki,pedig állítolag első alkalomnál kellene.Xwal kibirtam,tuléltem és nincs is rox emlékem!:-D

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik.
# 10/12Időpont 2009. aug. 18. 15:58 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Első nőgyógyászati vizsgálat szűzen hogyan és egyáltalán biztos hogy szűzen? Mire kell számítani, mit és hogyan csinál? Mi a különbség a sima nőgyógyászati és a citológiai...
Mennyibe kerül egy általános vizsgálat Nyíregyházán Dr. Kovács Róbert nőgyógyásznál? Első alkalommal mennék nőgyógyászhoz, erre vonatkozóan nem találtam árakat sehol, csak...
Első nőgyógyászati vizsgálat előtt egy nappal szabad óvszerrel szexelni?
Első nőgyógyászati vizsgálat? (bőv. Lent)
Első nőgyógyászati vizsgálaton szeretnék részt venni.17 éves vagyok, és már egy ideje nemi életet élek. Hogyan működik egy ilyen vizsgálat?
Milyen az első nőgyógyászati vizsgálat? (Bővebben lent)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!