Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ellátnak-e a veszprémi kórház...

Ellátnak-e a veszprémi kórház nőgyógyászati szakrendelésén, ha nem veszprémi vagyok, és a városomban van nőgyógyászati szakrendelés?

Figyelt kérdés
(Az itteni doki nem tud kikezelni, ezért akarom megnézetni magam mással)

2023. júl. 1. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Magán esetleg?

Amúgy megyei vagy, akkor igen.

2023. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megyei vagyok, igen. Magánba csak akkor mennék, ha nagyon nem megy máshogy.
2023. júl. 1. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a problémád - egyébként igen el, de a magánrendelést fogják javasolni.
2023. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Visszatérő fertőzés a problémám, a doki nem mondott semmit, csak adott gyógyszert. 2x félrekezelt, 3x-ra csökkentette a panaszokat, de elég gáz a helyzet...
2023. júl. 3. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez a félrekezelés egy annyira gagyi laikus duma, hogy az hihetetlen. Pláne nőgyógyászati problémánál. :-D
2023. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát, kedves 5-ös, egészségügyben dolgozom én is, valamennyit konyítok a dolgokhoz.

Az első dokim nem az alap problémát kezelte, hanem csak a tüneteket. Azóta voltam magánban egy tapasztalt dokinál, ő is csak fogta a fejét, miért ezt a kezelést kaptam... nem annyira fasza ám az eü, mint gondoljuk...

2023. júl. 11. 15:47
 7/7 anonim válasza:
Nem látnak el, csak sürgősségi ellátás esetében, vagy ha van veszprémi bejelentett lakcímed.
2023. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!