Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csíp a tampon felrakása,...

Csíp a tampon felrakása, fertőzés lehet?

Figyelt kérdés

Ma jött meg, nem szoktam első napon tampont berakni mivel alig vérzem, de mivel ma nem lesz alkalmam annyiszor mosdóba menni, gondoltam felrakok egyet a biztonság kedvéért. Amikor feltoltam, eléggé csípett, de így, hogy fent van, semmit sem érzek.


Kezdődő fertőzésem lehet, vagy lehet, hogy csak nem eléggé nedves még ehhez a hüvelyem?


2023. júl. 3. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet mindkettő. Szerintem a menstruációd alatt hanyagold a használatát, amúgy is fertőzésveszélyes.
2023. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha probiotikusat használnék?
2023. júl. 3. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem megvárnám, míg elmúlik, nem kísérleteznék most. Aztán meglátod, hogy van-e bármi gond. Vagy esetleg még egyet próbálhatsz, ha az nem csíp, akkor lehet tényleg csak a szárazság volt a gond.
2023. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szaraz vagy belul, akkor serti a nyalkahartyat a tampon.
2023. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!