Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz alatt strandolók,...

Menzesz alatt strandolók, fürdőzők! Hogyan oldjátok meg az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Még nem voltam strandon úgy, hogy megvolt, alapból ritkán járok, idén viszont lehet, hogy másképp lesz, emiatt jutott eszembe pár kérdés:

Azt tudom, hogy strandolni csak tamponnal lehet (és mindig cserélni kell a vízből kijövet).

Viszont

1) a strandra odafelé - aki betétet is használ, vagy alapból inkább betétet használ - betéttel mentek, és csak a strandon cserélitek tamponra, vagy eleve tamponnal indultok el otthonról is?

2) Visszafelé, ha már mentek haza és öltöztök, maradtok a tamponnál, vagy hazafelé inkább betéttel mentek ilyenkor?

3) Aki használ tisztaságit naponta, ilyenkor is használja, és a fürdőben kiveszi, vagy aznap inkább nem használtok? Ha használtok, akkor újat tesztek be hazafelé, vagy az marad, amiben oda elmentetek?

Hogyan oldjátok meg?

Köszi a válaszokat :)



2023. júl. 3. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Én nem vagyok egy nagy vizitündér (értsd: nem igazán szeretek fürödni, mivel nem tudok jól úszni) + elég szarul vagyok a menzesz első 2 napján, úgyhogy eszem ágában nincs olyankor strandra menni. Ha úgy jött ki, hogy pont nyaraltunk, akkor is inkább a nyaralóban maradtam, a kertben napoztam, olvasgattam. Ha későbbi napokon kimentem a strandra/vízpartra, akkor tampon + tisztasági betét, de nem mentem vízbe, hanem a parton maradtam. De egyébként én így csinálnám: 1) otthon tenném be 2) hazafelé betét 3) passz, ritkán használok tisztasági betétet.
2023. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretem a tampont, de ilyenkor muszáj elviselni ha vízbe akarok menni. Otthon teszem fel a tampont, de ahogy kijövök vízből cserélem. Haza útra már betétet rakok be.
2023. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

En nagy kenyszerbol strandoltam ilyenkor. Mert kulfoldrol hazalatogattam par napra, es pont erre keszultem. Tamponnal indultam el, mert a medencebe nem megyek veres nemiszervvel. A zuhany alatt nem szoktak meztelenul vadul szappanozni magukat a strandon.

A tampont utana cserelem a strand vecejeben. Van kezfertotlenito zselem is. Es fajdalomcsillapitot is elore bevettem, elobb, minthogy igazan fajtam volna. Semmi gond nem volt. Raadasul a viz kloros.

2023. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Szevasz Féti! Már hiányoztál. (Nem, dehogy is. Eltűnhetnél örökre.)
2023. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1) Tamponnal mentem, hogy ne ott kelljen tisztálkodnom.

2) Mivel hazamenetel előtt mindenképp cseréltem a vizes tampont, utána már betétet tettem be, mert egyébként nem szeretem a tampont.

3) A tamponhoz mindig használok tisztasági betétet, mert még mindig nem bízok a technikámban, mivel sokszor nincs mód rá, hogy igényesen összehajtsam és eltegyem a bugyimat a (gyakorlatilag tiszta) betéttel, inkább újat teszek be, higiénikusabb érzés, mint hogy azt vegyem vissza, ami egész nap párolódott a ruháim közt.

2023. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!