Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz és fáradtság okozhatja...

Stressz és fáradtság okozhatja az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Szedelgek, legszomjam van és nem bírok állni egyhelyben, meg semmihez nincs energiám, gyengék a vagtagjaim. Emellett olyan rossz a kozerzetem.

Sokat dolgozok mostnaban és sokszor keveset alszok. Stresszes is vagyok. Emiatt lehet ez?


2020. dec. 3. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Vagy kovid.
2020. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kecsu2000 válasza:
Elsőként a stressz okozója lehet ennek, viszont ez akar rá mehet a szíved működésére ami okozhat magas vérnyomást főleg ha az kialvatlansággal társul.
2020. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem is gyakran van
2020. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem magas a vernyomasom, néha megmerem 90-110 között szokott lenni mindig. Talán egy kicsit már alacsony is. A pulzusom is mindig rendben. Köszönöm a válaszokat! Biztos pszichés, hajlamos vagyok az ilyenre sajnos. Most épp puffadok, meg gyomorgorcsom van:(
2020. dec. 3. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a vernyomásom meg így érzem magam. A stressztől meg fáradtsagtól lehet bizony.
2020. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!