Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Két napja késik...

Valakivagyvalami kérdése:

Mi lehet ez? Két napja késik a meneszem. A tesztek negatívak,viszont a derekm és a vesém keservesen fáj. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Amúgy eddig mindig rendszeres volt a ciklusom. 28 napos.

2023. júl. 4. 00:30
 1/6 hosszúhajú ***** válasza:
71%
szerintem felfázott a veséd. az csinál derék meg vesefájdalmat. vagy valami hugyúti cuccot benyaltál. ez meg hatással van a menzeszre.
2023. júl. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hosszúhajú ***** válasza:
mi történt azóta? mi volt?
2023. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reggel megjött… minden előjel nélkül.
2023. júl. 5. 17:21
 4/6 hosszúhajú ***** válasza:
éselmúlt a fájdalmad?
2023. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minő váratlan meglepetés...
2023. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen. Fogalmam sincs a vesemnek mi köze volt ehhez (nar ha volt egyáltalán). Köszönöm 4-es az érdeklődést.

“Kedves” 5-os. Számomra igen is VÁRATLAN volt. Mivel említettem hogy pontos 28napos ciklusaim vannak már közel 20 éve. Továbbá tudom a pontos napját is a peteeresemnek (ultrahang) és aznap együtt is voltunk a férjemmel. Nekem ezelott soha(!) nem késett. A terhesség meg azért jutott eszembe mert első hónap próbálkozás. A lányom is első hónapban összejött. Ez most nem sikerült, de attól meg érdekes volt számomra hogy ahogy próbálkoztunk késett is.

De mindegy nem tartozom magyarázattal egy vadidegennek!

2023. júl. 5. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!