Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esély terhességre?

Mennyi az esély terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátommal fél éve csináljuk, Durex extra safeval, és mielőtt elélvez, gumistól kiveszi, hogyha véletlen baj történt volna és nem vettük észre, akkor ne legyen nagyobb baj. Egyik alkalomkor, véletlen fordítva próbálta felhúzni a gumit, nem látta jól az irányt. Rögtön észrevette, mrgfordította és úgy csináltuk. Eleinte ez nem tűnt bajnak de belegondolva...Az eset előtt 24 órával ezelőtt nem élvezett el(vagy lehet de fix eltelt 20 óra!) Volt pisilni is, fürdött is. Mennyi esély van így? Későn érő vagyok,menstruációm kb 2,3 éve van meg. 28-34 nap között mozog, legtöbbször 28 körül. Érzékenyek a melleim, kicsit idegesebb vagyok, nyafogok. A hasam kicsit szurkál, egy ideje zuborog a gyomrom.(bár ennek lehet semmi köze). Folyásom nincs sok, átlátszó, néhol néhol fehér kis részek, kicsit savanykás illatú/szagú. 6 nap múlva esedékes a mensi. Szerintetek?



2023. júl. 4. 04:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Gratulálok, Gyögyörü szép Kiss lány, vagy Kiss fiju Anyukálya leszel !
2023. júl. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez értelmes válasz 💀. Valami más?
2023. júl. 4. 04:23
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Kb 75%rá az esély hogy jönni fog a baba.
2023. júl. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

Én az elssö vagyok Jós nő vagyok és 99% Pontoságal meg tudom mondani jőn e a Beba.

Nállatok gyönyörü Babát látok közeledni rózsa szinű fények is kiss lány lesz már biztos.

Ösze fogtok házasodni a Párodal szép eskövő lessz pockos eskövö.


Rózsalinda Jósnő

2023. júl. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom melyik válasznak örülnél, de nagyon úgy néz ki, hogy terhes vagy.
2023. júl. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem biztos, az alapján amit leírtál

Teszt nincs?

2023. júl. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű hogy nem vagy terhes de várd meg a menstruációdat és ha nem jönne meg akkor tesztelj. Azert ennyire nem könnyű teherbe esni.
2023. júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Sajnálom a btodat hogy gumival kell szexelnie és még a legjobb pillanatban ki kell húznia. Akkor minek a gumi. A másik amiatt sajnálom amilyen félelmetes parás vagy és feleslegesen kiidegeled.
2023. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Hát szerintem nincs sok esély erre, de kizárni sem lehet. Párod annyira nem értem, mert hogy lehet azt fordítva megpróbálni felvenni, mikor azt előre iézzel meg lehet nézni hogy kell helyesen, de ha ez meg is történik és ennyire paráztok, akkor miért nem lehet másik gumit használni?
2023. júl. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell szegényt halálra rémiteni?


1. Ha nem ugyanazt haszanáltátok amibe már "katonák" voltak semmi esélye a terhességnek.


2. A terhesség tünetei hasonlítanak a menstruáció előtti tünetekre. Valószínű meg fog jönni pár napon belül. Ha nem jön meg, csinálj egy terhességi tesztet, hogy megnyugodj.

2023. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!