Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esély terhességre?

Mennyi az esély terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátommal fél éve csináljuk, Durex extra safeval, és mielőtt elélvez, gumistól kiveszi, hogyha véletlen baj történt volna és nem vettük észre, akkor ne legyen nagyobb baj. Egyik alkalomkor, véletlen fordítva próbálta felhúzni a gumit, nem látta jól az irányt. Rögtön észrevette, mrgfordította és úgy csináltuk. Eleinte ez nem tűnt bajnak de belegondolva...Az eset előtt 24 órával ezelőtt nem élvezett el(vagy lehet de fix eltelt 20 óra!) Volt pisilni is, fürdött is. Mennyi esély van így? Későn érő vagyok,menstruációm kb 2,3 éve van meg. 28-34 nap között mozog, legtöbbször 28 körül. Érzékenyek a melleim, kicsit idegesebb vagyok, nyafogok. A hasam kicsit szurkál, egy ideje zuborog a gyomrom.(bár ennek lehet semmi köze). Folyásom nincs sok, átlátszó, néhol néhol fehér kis részek, kicsit savanykás illatú/szagú. 6 nap múlva esedékes a mensi. Szerintetek?



2023. júl. 4. 04:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy terhes, de ne parázd túl a dolgokat. Minek teszed szét a lábad ha ge meg erre nem vagy érett? Nagyon raparazol a dolgokra extra Safe stb persze 😂

Tudod ki szexelne veled..

2023. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Nőként írom: irtó gáz, hogy gumi mellett SEM élvezhet beléd... Ennyire nem kell parázni, basszus. Vagy akkor nem kell szexelni, ha neked ez ekkora mentális megterhelés, és stresszforrás.
2023. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
26 éves nő vagyok. Egyetértek az utolsó válaszolóval. Ennyire nem kell betojni. Óvszerrel nyugodtan elmehet benned. Azért van. Meg is őrülnék ha a párom kirángatná orgazmus előtt még gumiban is... Ennek így semmi értelme. Nem kell ennyire parázni. Vagy akkor ne szexelj.
2023. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szinte 0% az esély
2023. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Megjött végül?
2023. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!